ימי הבידוד וההסגר בשל מגפת הקורונה הם לא ימים פשוטים לאף אחד - ואם לשפוט לפי הפוסט הוויראלי שמסעיר את תושבי ניו יורק ביממה האחרונה, נראה שלהם יש אתגרים מיוחדים עוד יותר.

בפוסט שהעלתה גולשת בשם כריסי רות'רפורד, נחשף מסמך רשמי מטעם מחלקת הבריאות של עיריית ניו יורק, ובו נכתבו הוראות והנחיות לסקס נכון בימי הקורונה. מסמך חשוב לכל הדעות - אבל גם מביך מאוד.

גולשים שנחשפו לציוץ לא יכלו להירגע ממה שקראו שם, כמו הסעיף: "אם אתם פוגשים בדרך כלל את הפרטנרים שלכם אונליין או שהכנסתכם מבוססת על סקס, תשקלו לקחת הפסקה מפגישות דייטים פנים מול פנים". עוד הציעו במסמך אלטרנטיבה למי שעוסק/ת בזנות, בדמות סקסטינג, חדרי צ'ט או וידיאו צ'ט. בנוסף, ישנו פירוט על כל דרכי ההדבקויות והעברת הנגיף לפי סוגי אקטים מיניים, כך למשל נכתב שרימינג (מצטערים על זה: מדובר בליקוק פי הטבעת)) יכול לגרום להפצת הנגיף.

הגולשים הבחינו שעם פרסום הציוץ הווירלאי - המסמך ירד מהאוויר. אולם בהמשך, אחרי שאלפים תהו מה קרה לו ולמה הוא הורד מהאוויר, מישהו בעירייה החליט להחזיר אותו. בינתיים הוא שותף כמעט 12,000 פעמים בטוויטר תוך יממה אחת בלבד.

"אני אוהבת איך שהם נתנו לנערות ליווי אופציות בטוחות יותר", כתבה גולשת. "העיר רוצה שנעשה את חובתנו האזרחית ונאונן", הגיב גולש אחר.

את המסמך המלא מהאתר של עיריית ניו יורק תוכלו למצוא כאן. אגב, זה הזמן אולי לומר שגולשת אחרת משיקגו דווקא צירפה כתבה אחרת, בה התושבים קיבלו את המסר שדווקא כדאי להם להמשיך לקיים יחסי מין בבידוד כי הקורונה לא תעשה להם כלום. הדמוקרטיה של ארה"ב.