אישה שהיא חתול
שלום לכוכבת החדשה של היקס - ננו החתולה | צילום: יוטיוב

יש נשים שאוהבות חתולים, יש נשים שאוהבות מאוד חתולים, ויש נשים שחושבות שהן חתולים. ולמרות מה שאנחנו חושבים, רק האחרונות צריכים בדיקה פסיכיאטרית. הכירו את ננו, צעירה בת 20 מאוסלו, נורבגיה, שטוענת בתוקף כי נולדה עם פגם גנטי שהפך אותה לחתולה הלכודה בגוף של אישה. ברוכים הבאים לעולמה הקסום של ננו, השאירו את ההיגיון שלכם בחוץ.

אישה שהיא חתול
בגלל "פגם גנטי" היא תקועה בגוף אדם | צילום: יוטיוב

ננו נחשפה השבוע בסרטון שעלה ליוטיוב בו היא מספרת על חייה כחתולה-אדם והוא זוכה עכשיו לפופולריות עצומה. היא מספרת שם כי היא בעלת חושים מחודדים במיוחד, מגרגרת בכעס על כלבים, שונאת מים והיא יכולה לתקשר ביללות.

היא לובש תמיד זנב ואוזניים מלאכותיים והולכת לעתים קרובות על ארבע. אל הגילוי המדהים הזה הגיעה כבר כשהייתה נערה. "בגיל 16 הבנתי שאני חתולה, כשהפסיכולוגים והרופאים ניסו להבין מה לא בסדר אצלי. הם אמרו שאני אתגבר וזה יעבור לי, אבל זה פגם גנטי מולד".

אישה שהיא חתול
אוהבת לישון בכיור ועל אדן החלון, זהירות | צילום: יוטיוב

היא מעולם לא תפסה עכבר, למרות שהיא אומרת שהיא ניסתה, אבל היא כן רגישה מאוד ויכולה לזהות דברים שזזים בלילה. "זה די ברור שאני חתול, במיוחד כשאני מגרגרת ומיללת והולכת על ארבע. אני גם אוהבת לישון בכיור או על אדן החלון".

אישה שהיא חתול
ויש לה גם חבר עם אופי חתולי | צילום: יוטיוב

היא לא לבד בעניין, יש לה חבר בשם סוויין, בעל תכונות חתוליות כשלה. אבל ננו מבקשת שנעמוד על ההבדל: בעוד שלו יש אופי חתולי, היא עצמה חתולה. למרות זאת, הם מצליחים לתקשר ביניהם בעזרת יללות בלבד. "אני חושבת שאהיה חתול כל חיי", היא מסכמת. 

(מקור)