לוויה במחוז לימפופו שבדרום אפריקה קיבלה תפנית בלתי צפויה, כאשר הכומר שניהל את הטקס כרע ברך והציע נישואין לזוגתו. תיעוד של התקרית עלה מאז לטיקטוק תחת הכותרת: "מציע נישואין לבת של המת באמצע הלוויה שלו. מנגב את הדמעות פה ושם".

בתיעוד אפשר לראות את הכומר ניגש לבתו של המת ומציע לה נישואין על רקע ארון הקבורה השחור. "אני רוצה להודות לבורא עולם שאפשר לי להיות בחייה של זוגתי בתקופה הקשה הזו", הוא אמר בסרטון שהפך מאז לוויראלי עם יותר מ-284 אלף צפיות. לאחר מכן, הוא עונד לה את טבעת האירוסין על האצבע.

@m.mojela

♬ original sound - M.Mojela

הפוסט גרף מאז יותר מ-8,500 לייקים ומאות תגובות – חלקן מגולשים שהתרגשו מהסרטון ואחרות מאנשים שחשבו שלוויה היא לא הזמן להצעות נישואין. "זה כל כך לא בסדר", כתבה גולשת אחת. "אל תנסו אפילו להצדיק את זה, אין לזה שום הצדקה". גולשת אחרת הוסיפה: "אבל למה בלוויה? אני הייתי אומרת לא. קודם תאפשר לי להתאבל על מותו של אבי".

גולשים אחרים בינתיים לא הבינו למה עושים מזה עניין. "אני באופן אישי לא מבין מה לא בסדר כאן", כתב גולש. "הוא בסך הכול ניסה לעזור למשפחה להתגבר על האובדן. אני חושב שזה מעשה אמיץ מצידו". גולש אחר הסכים איתו והוסיף: "זה סימן שהחיים ממשיכים".