מנתח פלסטי הידוע בשם ד"ר קים, החליט להעלות את סרטוני "לפני ואחרי" לעמוד הטיקטוק שלו, והשאיר את הגולשים מבוהלים מהשינוי הקיצוני של המטופלים – שנראים לפעמים, איך נגיד, לא כל כך דומים לעצמם.

עמוד הטיקטוק של הפלסטיקאי נעשה ויראלי כבר בשנה שעברה, כשאנשים התחילו לראות את הפוסטים המוזרים שלו. רק שאחד הסרטונים שלו שעלה לאחרונה – ומשך אפילו יותר תשומת לב – עלה לכותרות בכל העולם, והצליח לעורר ויכוח סוער ברשת. בעוד שחלק מהגולשים בטוחים שמדובר באחד הפלסטיקאים הגרועים בעולם או שהחשבון שלו הוא סוג של בדיחה, יש כאלה המאמינים שהתמונות שהוא מעלה מעוררות סערה כיוון שזו לא התוצאה הסופית שלאחר ההליך הקוסמטי.

@doctoryoun How much is too much? Addressing the Dr. Kim plastic surgery controversy. Video credit: @Dr. KIM #facelift #browlift #foreheadlift #plasticsurgeon ♬ original sound - Doctor Youn

גם התגובות לסרטונים כמובן מגיעות במהרה. "אוקי, ד"ר קים, הגיע הזמן שתסגיר את עצמך", כתב אחד הגולשים. גולש נוסף ציין: "אני מרגיש שהמרפאה של ד"ר קים נמצאת בסמטה חשוכה. רק אתה יודע מה אומרים, אפילו פרסום שלילי הוא פרסום טוב".

במקביל לא מעט מנסים להבין מי הוא בכלל ד"ר קים. אף אחד לא יודע מאיפה הוא, האם הוא מנתח מורשה או איפה המרפאה שלו ממוקמת. על פי מגזין ה-Surgical Times, חיפושי תמונה של הרופא בגוגל הראתה כי שמו הוא קים ג'י-הון והוא מדרום קוריאה. עם זאת, הם ציינו כי כאשר מנסים ליצור איתו קשר טלפוני דרך הוואצאפ, מקבלים הודעה להגיע למשרדו בשנחאי, סין.

@metrouk @Dr. KIM has been causing quite the stir on this app recently.  People are asking questions like “Is this AI? Were the photos taken before healing? Why are you doing this to people?”.  Maybe if you get in touch via whatsapp you will have more luck than I did this morning, and can find out for yourself.  #facelift #dr #doctor #surgerytiktok #procedure #face #facemask #fyp #news #wow ♬ drowning (edit) - Antent & vowl.

על פי מקורות העלות של ניתוח פלסטי עומדת על כ-50 אלף דולר, וכי למרות הדיונים והמחלוקות שהוא עורר באינטרנט יש לו זרימה קבועה של מטופלים שלא מוכנים לוותר על שירותיו. לאחרונה, בעקבות הסערה שהוא עורר ברשתות החברתיות, המנתח הפלסטי סגר את חשבון הטיקטוק שלו. למרות זאת, הסרטונים שלו ממשיכים להבהיל את הגולשים.