אנחנו תמיד בעד חגיגות אהבה, ועדיין אין לנו ספק שרוב האנשים יתקשו לקבל את הסיפור על האישה שנישאה ממש לאחרונה לצבע הוורוד, בטקס חתונה יוצא דופן שנערך בלאס וגאס.

ב-1 בינואר 2022, בטקס חתונה היסטורי, הכלה - שרה "החתלתולה" קיי - החליטה להתחתן עם "אהבת האמת" האחת שלה - הצבע הוורוד. בכך, קיי הפכה לאדם הראשון אי פעם שהתחתן עם צבע. לדבריה, היא נמצאת במערכת יחסים עם הצבע במשך 40 שנה, וכעת החליטה לחתום את הקשר המחייב.

View this post on Instagram

A post shared by Kitten Kay Sera (@kittenkaysera)

במהלך הטקס החזיקה הכלה המאושרת דוגמיות עם 5 גוונים של ורוד, כסמל למחוייבות שלה לצבע. היא גם הייתה לבושה בשמלה ורודה ומעיל ורוד, עם שיער צבוע ורוד ונזר ורוד.

האורחים גם היו לבושים כולם מכף רגל ועד ראש בוורוד, ופרחים ורודים שימשו לקישוט המעבר והובילו למקום שבו שרה קראה את נדריה - כשהיא יושבת על גבי מכונית גג פתוח בצבע ירוק. סתם סתם, ורוד, כמובן.

View this post on Instagram

A post shared by Kitten Kay Sera (@kittenkaysera)

לפני שנתיים, שרה החליטה להתחתן עם הצבע לאחר שילד לעג לה על כך שהיא לובשת ורוד. "ילד רכוב על סקייטבורד אמר לי 'וואו, את אוהבת ורוד, נכון?',  אמרתי: 'כן, אני אוהבת את זה כל כך', והוא ענה: 'אם את כל כך אוהבת את הצבע הזה, למה שלא תתחתני איתו?".

באותו רגע שרה הבינה - הילד הזה עלה על משהו. למרות שחלק מקרוביה רואים את ההחלטה שלה להינשא לצבע כעניין מוזר, שרה מאמינה שאנשים תמיד צריכים להיות מסוגלים לעשות מה שהם רוצים ואוהבים.

היא הוסיפה שאמנם "לחלק מהאנשים יש בני לוויה", אבל "לה יש צבע". מיום החתונה שרה נשבעה ללבוש אך ורק ורוד 'עד יום מותה'.