תמונה של קבוצת אנשים מלפני יותר מ-100 שנה עוררה את תשומת ליבם של הגולשים – רבים מהם ראו בה הוכחה פוטנציאלית לקיומם של נוסעים בזמן. בתמונה שצולמה באזור מפרץ ג'וסף, האי ונקובר, מערב קנדה, אפשר לראות את מי שתואר בתור "הגולש" יושב בין כמה עשרות אנשים.

גולשים רבים הצביעו על כך שהגבר המסתורי לבוש בצורה שונה משאר המצולמים בתמונה – עם מה שנראה כמו טי-שירט, שיער מדובלל ומכנסיים קצרים. מעבר לזה, היו גם כמה שהבחינו שלפחות שני אנשים בתמונה נראים מבולבלים מאוד מהופעתו של "הגולש", כולל אדם שמצביע עליו ממרחק של כמה מטרים וגבר שיושב לידו ובוהה בו. למרות זאת, לא כולם השתכנעו שאכן מדובר בנוסע בזמן.

"חולצות טי-שירט קיימות לפחות מאז העשור השני של המאה ה-20", הגיב אחד הגולשים לתמונה. "למעשה, מלחים בחיל הים האמריקאי לובשים אותן לפחות מאז 1913 ואם אני לא טועה, עד 1920 הן כבר נמכרו ברוב חלקי ארה"ב וקנדה". אף על פי כן, הרבה גולשים עדיין חושבים שהגבר המסתורי לבוש כאילו הגיע מתקופה אחרת בזמן.

זוהי כמובן לא הפעם הראשונה שתמונה מהעבר של "נוסע בזמן" מעוררת דיון ברשת. בנובמבר 2019, הרשת געשה בעקבות תמונה משלהי המאה ה-19 ובה אפשר לראות את פעילת איכות הסביבה גרטה תונברג.

בתמונה, שצולמה בשנת 1898, אפשר לראות ילדים עובדים במכרה זהב בקנדה, כאשר אחת מהם – הילדה מצד שמאל של התמונה – דומה לגרטה. כל כך דומה ששיערה אפילו קלוע בצמה בדיוק באותה הצורה והבעת פניה דומה לזו שלה. לא מאמינים? תראו בעצמכם.