אווז מתרסק לשמשה
האווז שהתרסק על השמשה | צילום: nydailynews.com
אין כמעט נהג שלא מצא על השמשה שלו חרקים מעוכים שהתעופפו מהרוח, נתקלו בשמשה ומצאו את מותם. אולם, במקרה של נהגת אחת מדנבר, ארצות הברית, במקום חרק מעוך על השמשה היא זכתה למשהו הרבה יותר מפחיד. בזמן שנסעה ב-80 קמ"ש על הכביש המהיר נאלצה האישה להתכופף במהירות כאשר אווז התרסק בעוצמה רבה בשמשתה ושבר אותה.

שנון ירגנסון, ספרית מגולדן, לא איבדה את קור רוחה למרות ההפתעה על הכביש ועל אף שהציפור הגדולה מתה על השמשה שלה מעוצמת ההתרסקות, זאת תוך שירגנסון נוסעת על כביש מספר 76 בדנבר. למזלה הצליחה לשלוט בהגה כדי לעצור בצד הדרך.

"הציפור פשוט באה והתפוצצה ישירות על השמשה שלי", סיפרה ל-CBS על פי דיווח של ה- NY Daily News. "בקושי יכולתי לראות משהו כי כל החלון התנפץ. סובבתי את הראש שלי וכשפקחתי את עיניי ראיתי את הציפור, ראשה מוטה לאחור". ירגנסון שפרסמה אחר כך תמונות של המקרה ברשת עצרה את רכבה בצד וצלצלה לקבל סיוע.

אווז מתרסק לשמשה
"סובבתי את הראש שלי וכשפקחתי את עיניי ראיתי את הציפור, ראשה מוטה לאחור" | צילום: nydailynews.com

רק מאוחר יותר גילתה ששיערה כוסה בזכוכית ובדרך נס היא לא נפצעה פרט לשריטה קצרה על פניה. שוטר מטעם מדינת קולורדו סיפר שירגנסון עשתה את המעשה הנכון בכך שלא סטתה עם רכבה והשאירה את שתי ידיה על ההגה. כמו כן, אמרו מטעם המשטרה שהם מעולם לא ראו משהו כזה לפני כן. אז תזכרו - בפעם הבאה שציפור ענקית מתרסקת לכם דרך השמשה, לא לעזוב את ההגה ולקוות לטוב.

 (מקור)