האנה פרייזר (צילום: dailymail.co.uk)
מעריצה את דאריל האנה | צילום: dailymail.co.uk

האנה פרייזר הצוללנית הוקסמה מבתולות ים מאז הייתה בת שלוש; שש שנים לאחר מכן היא כבר תפרה את הסנפיר הראשון שלה, אחרי שצפתה בסרט "ספלאש" בכיכובם של דאריל האנה וטום הנקס. האוסטרלית בת ה-36 גרה כיום בלוס אנג'לס ועובדת כשחקנית ודוגמנית, אבל הדבר שהיא הכי אוהבת בעולם זה לצלול ולהילחם עבור זכויות בעלי החיים. (מקור)

פרייזר שוחה עם דולפינים, לווייתנים, חתולי ים ואפילו כרישים; היא מסוגלת לצלול ללא ציוד למשך שתי דקות ולהגיע לעומק של עד כ-14 מטרים, ובזכות הסנפיר הגדול והייחודי שלה היא שוחה בדיוק כמו דג - במהירות ובאלגנטיות.

האנה פרייזר (צילום: dailymail.co.uk)
האנה פרייזר | צילום: dailymail.co.uk

בתמונות האלה האנה שחתה עם לווייתנים בטונגה שבאוקיינוס השקט במטרה לקדם את שימור חיות הבר הימיות ולעורר מועדות לציד של היונקים המרשימים האלה. היא הגיעה לשם עם בעלה לשעבר ולדבריה, "הלווייתנים שרו בקול רם כל כך מתחת למים - זו היתה חוויה חזקה מאוד".

האנה פרייזר (צילום: dailymail.co.uk)
האנה פרייזר | צילום: dailymail.co.uk

לפני כחמש שנים שחתה האנה עם גולשים ביפן כדי לעצור טבח של אלפי דולפינים. "במקום לפחד מאיתנו הדולפינים הלכודים התקרבו, כאילו הם ידעו שאנחנו רוצים לעזור להם", היא סיפרה. "בשלב הזה הדייגים היפנים היכו אותנו עם המשוטים וכיוונו את מנועי הסירות אלינו - לא הצלחנו להתקרב ולהציל את הדולפינים. בכיתי במשך שעות לאחר מכן".

האנה פרייזר (צילום: dailymail.co.uk)
האנה פרייזר | צילום: dailymail.co.uk

בשנת 2009 שחתה האנה עם כרישים לבנים גדולים באורך של יותר מארבעה מטרים מול חופי מקסיקו ולדבריה החוויה הזו העצימה אותה יותר מכל דבר אחר. "חשבתי שאם אני רוצה להיות בת-ים מקצועית אני צריכה להתמודד עם הפחד שלי מכרישים", היא סיפרה.

רוצים עוד הרבה סיפורים משעשעים, מרגשים ומטורפים? תנו לייק בפייסבוק

"הייתי אמורה להיות מוקפת בצוללנים המנוסים עם כרישים אבל בזכות הסנפיר אני שוחה הרבה יותר מהר מהאחרים והבנתי שאני לבד אז הייתי חייבת להישאר רגועה. פעם אחת עמדתי פנים מול פנים מול כריש גדול והברחתי אותו - הרגשתי בלתי מנוצחת במשך חודשים לאחר מכן". ואם אי פעם מישהי יחשוב לעשות את "ספלאש 2", כנראה שלא תהיה בעיה עם הליהוק.

ופה אתם יכולים לראות אותה עושה עבודה מעולה בפרסומת גרועה לשעון: