טיקטוקרית אמריקאית עוררה דיון סוער ברשת אחרי שחשפה את השיטה יוצאת הדופן שלה לבחור את השם של בתה. היילי, אושיית טיקטוק עם יותר מ-114 אלף עוקבים ואם ל-3 ממדינת קרולינה הצפונית, תיעדה את עצמה הולכת עם ילדיה לבית קברות ישן בתקווה לקבל השראה לשמה של בתה הרביעית.

בתיעוד אפשר לראות את היילי, שצפויה ללדת בשבועות הקרובים, עוברת עם שלושת ילדיה בין המצבות ו"מסמנת" כל מיני שמות שמוצאים חן בעיניהם, כמו ג'וליאן, אלה, סיילם, באני, וויני, ויינה ואפילו אולימפוס. בתיאור הסרטון היא כתבה: "עובדה נחמדה: השם של אחותי הגיע ממצבה של מישהו".

@hodgehouse Fun fact: My sister came from someones gravestone #babynames #southport #love #fyp #viral #weird #graveyard ♬ Beautiful Memories - Lux-Inspira

הסרטון הפך מאז לוויראלי עם 134 אלף לייקים ויותר מ-3,400 תגובות מהגולשים, חלקם הזדעזעו מהשיטה הביזארית לבחירת השם. "מצטערת, אבל בחיים לא תמצאו אותי משוטטת באזור של מתים בזמן שאני נושאת ברחם שלי חיים חדשים", כתבה אחת הגולשות. גולש אחר ציין שכל העניין "מעורר צמרמורת", בזמן שגולשת נוספת כתבה: "את רוצה תינוק עם דיבוק? כי ככה את תלדי תינוק עם דיבוק".

גולשים אחרים מנגד דווקא חיבבו את השיטה של אושיית הרשת, והיו כאלה שאפילו תיארו אותה כמקורית. "לשאת נשמה חדשה בגן של אלו שהלכו לעולמם. איזה דרך מחוכמת ויפהפייה למצוא שם חדש", כתבה גולשת אחת. "איזה כיף לנשמות הללו לשמוע שוב את שמותיהם אחרי כל כך הרבה שנים", כתבה גולשת אחרת. "אני מאחלת לך היריון נהדר ותינוקת בריאה". גולשת נוספת הגיבה: "איזה דרך נפלאה לכבד את אלו שכבר לא איתנו. אני חושבת שזה יפהפה".