נערה אוקראינית מצאה את עצמה בתסבוכת איומה לאחר שירתה למוות במדריך הירי שלה בזמן המטווח. ורוניקה מוטורינה (18) נעצרה לאחרונה בגין רצח אחרי שירתה שני כדורים באיגור סמוליאנינוב (64). כעת, נחשפות הנסיבות הביזאריות של הרצח המזעזע.

ממצאי חקירת המשטרה מצביעים על כך שמוטורינה הגיעה אל המטווח בשביל "להירגע אחרי ריב נוראי עם בן זוגה". עובדי המקום סיפרו שהנערה הייתה מוכרת היטב במטווח ונהגה להגיע לשם לעיתים תכופות. באותו יום, היא ירתה באקדח מסוג גלוק ורובה קלצ'ניקוב, לפני שביקשה לירות באקדח מסוג מרגולין – אך במקום לירות במטרות, היא הפנתה את הנשק אל עבר המדריך.

סמוליאנינוב נורה פעמיים, פעם אחת בראשו ופעם נוספת בבית החזה. מיד אחרי הירי, הנערה נמלטה מהמקום. כוחות ההצלה הוזעקו לטפל במדריך אבל זה היה כבר מאוחר מדי, כל שנותר להם היה לקבוע את מותו של סמוליאנינוב. מאוחר יותר, הנערה נעצרה על ידי הרשויות.

בזמן חקירת המשטרה, הנערה טענה כי "לא התכוונה להרוג את סמוליאנינוב". חוקרים בדקו את הרקע שלה וגילו כי היא ניסתה להתגייס לצבא האוקראיני, אבל בקשתה נדחתה. בן זוגה התייחס לנסיבות דחיית בקשת הגיוס בתשאול בתחנת המשטרה ואמר: "הם הבינו שהיא לא מאוזנת מבחינה רגשית. היא כל הזמן נהגה לדבר על זה שהיא רוצה להרוג מישהו".

מוטורינה אמנם טענה כי לא התכוונה להרוג את המדריך, אך החוקרים אמרו שיש להם מספיק ראיות בשביל להאשים אותה ברצח. בימים האחרונים, מעצרה הוארך בחודשיים על מנת להתיר למשטרה המקומית למצות את הליך החקירה. במידה ומוטורינה תימצא אשמה, היא עשויה להישלח ל-15 שנות מאסר.