"מדלן חיה, אני מסוגלת לראות שהיא מתגוררת בגרמניה – אבל אין לה שמץ של מושג לגבי המשפחה האמיתית שלה": מיסטיקנית אמריקאית הסעירה את הרשת לאחר שטענה כי היא מסוגלת לחזות שמדלן מקאן עדיין בחיים. בריאיון בבריטניה, פיה ג'והנסון סיפרה כי הילדה ככל הנראה נחטפה במאי 2007 על ידי כנופיה של סוחרי בני אדם ואלו העבירו אותה למרכז אירופה.

ג'והנסון מוכרת ברשת בתור מגדת עתידות שסייעה לרשויות האכיפה בארה"ב לפתור תיקי היעדרות של אנשים ותעלומות שונות. לטענתה, היא סייעה בשחרורו של אמן ההיפ-הופ ג'מאל טרולאב, אשר נעצר בעוון רצח שלא ביצע וישב בכלא במשך 7 שנים. כעת, היא סבורה שיש בידה מידע שעשוי לסייע בחקירה של הסקוטלנד יארד.

המיסטיקנית טוענת כי הילדה נחטפה על ידי עבריין שסחר בבני אדם וכיום הוא אסיר בגרמניה. לטענתה, כשנתיים אחרי החטיפה באתר הנופש בפורטוגל, היא שוחררה אחרי שאחת הנשים בכנופיה שלו החליטה לשחרר אותה. מאוחר יותר, הילדה מצאה את עצמה עם הורים חדשים בשנות ה-70 לחייהם.

"קוראים לה היום מלאני ויש לה שיער בלונדיני", סיפרה ג'והנסון. "היא מאוד מחוברת למוזיקה וריקודים. יש לה גם קול נהדר. היא באמת ילדה נפלאה". המיסטיקנית הוסיפה כי מדלן תגלה את האמת בסופו של דבר, אבל זה יהיה לגמרי במקרה.

View this post on Instagram

A post shared by Fia Johansson (@persianmedium) on

 

ג'והנסון הוסיפה: "ההערכה שלי היא שמדלן תגלה הכל בין השנים 2022-2024. הסיבה לכך היא שעד אז היא תהפוך לזמרת מפורסמת. יש לה לב זהב. החדשות הטובות הן שהיא גם לא זוכרת את הטראומה מאותם שנים".

מגדת העתידות סיפרה שהאישה שאחראית על שחרורה החליטה להבריח אותה לגרמניה אחרי שהיעלמותה הכתה גלים בכלי התקשורת בעולם. "האישה הזו, שגילה נע בין 45 ל-47, ממש הוציאה אותה משם בכוח", סיפרה ג'והנסון. "הם לא הצליחו למכור אותה מיד אחרי החטיפה בגלל שהפנים שלה היו בכל העיתונים. כולם דיברו עליה אז וזה היה מסוכן מדי. אז היא החליטה להבריח אותה משם".

דובר של ג'רי וקייט מקאן, הוריה של מדלן, התייחס לטענות של המיסטיקנית ואמר כי בני המשפחה "לא מאמינים למגידי עתידות ומדיומים". מעבר לזה, הוא הוסיף: "להוריה של מדלן יש ביטחון מלא בחוקרים של סקוטלנד יארד".