אמנדה נוקס, האמריקאית שהואשמה ברצח הסטודנטית מרדית' קרשר באיטליה, שוב מפרסמת פוסט באינסטגרם שגרם לרבים לבהות בחוסר נוחות במסך.

נוקס, שזוכתה בסופו של דבר מכל אשמה אחרי מאסר של שנתיים והליך ערעורים שארך 4 שנים באיטליה, פרסמה בעבר תמונה בה התייחסה בציניות וחוסר רגישות לזמן שהעבירה בכלא. מאז, היא לא מפסיקה להפתיע את הגולשים שעוקבים אחריה עם פרסומים שנויים במחלוקת, הקשורים לרצח המפורסם.

גם הפעם נוקס הפתיעה את 62 אלף העוקבים שלה, כאשר הצטלמה עם הבגדים אותם לבשה בתקופת המאסר המפורסמת שלה - ובהקשר הכי לא מתאים. "40 ימים נותרו עד לחתונה ונותרו לעשות 267 משימות", כתבה על התמונה, "נעלתי את עצמי בחדר היצירה ואני לובשת את מדי הכלא הישנים שלי. פשוטו כמשמעו, בדיוק אותו סריג וטרנינג מהזמן שחייתי ב-Casa Circondariale Capanne".

View this post on Instagram

40 days left until the wedding and 267 tasks left on the wedding To Do list. I've locked myself in the craftroom and I'm wearing my old prison uniform. Literally the very same sweatshirt and sweatpants I lived in in Casa Circondariale Capanne, Perugia.

A post shared by Amanda Knox (@amamaknox) on

בזמן שמשפחתה של קרצ'ר לא מאמינה שנוקס חפה מפשע ואיטלקים רבים חושבים כך גם, האמריקאים דווקא מריעים ברובם לנוקס ותומכים בה באופן מפתיע. "פוסט האינסטגרם שלך הגיע לחדשות. הם כועסים עלייך עכשיו, אבל אני תומך בך", כתב גולש אחד. "אני חושבת שהייתי שורפת את זה, אבל איזה אומץ מצדך ללבוש את זה שוב" כתבה גולשת אחרת.

למרות התמיכה מצד העוקבים שלה, רבים מבקרים את נוקס וחושבים שמדובר בחוסר רגישות וחוסר טאקט. למעשה, אחרים ששיתפו את הפוסט של נוקס ברשתות חברתיות אחרות העלו את הטענה כי בשנה האחרונה היא עשתה לא מעט הופעות ציבוריות בהקשר של הרצח ותקופת מאסרה, מה שנתפס כניצול הטרגדיה של משפחת קרצ'ר.

View this post on Instagram

A post shared by Amanda Knox (@amamaknox) on