"אני לא חושב שאני אי פעם אפסיק לעשות ניתוחים פלסטיים": נבן סיגנוביק, בן 49 מקרואטיה, מגדיר את עצמו בתור מכור לניתוחים קוסמטיים. בשיחה עם סוכנות הידיעות ברקרופט, הוא מנה את מספר הפרוצדורות שעבר לאורך השנים, כולל ניתוחי אף, הרמת גבות, הצרת עיניים, שיוף עצמות לחיים ועוד.

"אני לעולם לא אפסיק לעשות ניתוחים פלסטיים כי זה אורח החיים שלי", סיפר. "הרבה אנשים שואלים אותי כמה ניתוחים עשיתי לאורך השנים או כמה זה עלה, אבל אני לא אוהב לענות על השאלות האלה. אני מרגיש שזה בא ממקום מאוד שיפוטי. אנשים תמיד חושבים שבזבזתי יותר מדי כסף, אבל עשיתי הכל בשביל עצמי".

View this post on Instagram

A post shared by Neven Ciganovic (@nevencigi)

View this post on Instagram

A post shared by Neven Ciganovic (@nevencigi)

נבן עלה לכותרות ברחבי העולם לפני יותר מ-3 שנים, אחרי שאחד הניתוחים שלה הסתבך והותיר אותו עם בעיה מאוד מביכה. "פעם אחת טסתי לאיראן בשביל לבצע ניתוח אף וכשהתעוררתי מההרדמה, גיליתי שיש לי זקפה שלא יורדת", סיפר. "אני חושב שמה שגרם לזה היה ההרדמה".

אושיית הרשת הקרואטי מספר שהוא סבל במשך כמה ימים מהתופעה, שנקראת פריאפיזם בז'רגון הרפואי. נבן נותר מאז בטראומה וטוען שהוא מקפיד לבצע ניתוחים פלסטיים בהרדמה מקומית בלבד.

"זאת הייתה התקופה הכי קשה בחיי", ציין נבן. "היו צריכים לעשות לאיבר המין שלי שלושה ניתוחים פולשניים. תקופת ההחלמה הייתה ארוכה וקשה, בערך שלושה חודשים. אני לא אשקר, אני לא חושש מניתוחים פלסטיים אחרי מה שקרה לי – אני חושש מתופעות הלוואי של ההרדמה".

View this post on Instagram

A post shared by Neven Ciganovic (@nevencigi)

נבן טוען שכרגע הוא לא מתכנן לעבור ניתוחים פלסטיים נוספים, אבל בשנים הקרובות הוא בטח ימצא את עצמו על שולחן הניתוחים מסיבה כזו או אחרת. "אני תמיד מנסה להיראות בן 35-45", סיפר. "זאת הסיבה שאני חוזר תמיד לחדר הניתוח. אם הייתי יכול, הייתי עוצר את תהליך ההזדקנות שלי. מצער אותי להודות בזה, אבל אני מכור לניתוחים פלסטיים".