"לא מפריע לי שאנשים מסתכלים, בסך הכל אני מבינה אותם – כי לראות אותי זה כמו לראות את מפלצת לוך נס": פוקסי מנג'ירי, תושבת מישיגן בת 42, לא מפסיקה להסעיר את הגולשים עם החיבה שלה לניתוחים קוסמטיים. לאחרונה, היא סיפרה כי בכוונתה לבצע הגדלת חזה נוספת – אפילו שיש לה כבר יותר מ-6,600 סמ"ק בשתלים הנוכחיים.

החיבה של מנג'ירי התחילה לפני כ-6 שנים, כאשר היא סיימה את הליך הגירושין שלה. בריאיון בנושא, היא סיפרה שאין לה שום כוונה להפסיק עד שתגיע למראה "שעון החול" המושלם. "במובן מסוים, אני מניחה שאני די אובססיבית", אמר פוקסי. "למרות זאת, אני מאוד אוהבת את התוצאה ואת האדם שהפכתי אליו אחרי הניתוחים".

View this post on Instagram

A post shared by Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie) on

View this post on Instagram

A post shared by Foxy Menagerie Verre (@foxy_menagerie) on

מנג'ירי אמנם אוהבת את המראה החדש שלה, אבל מדגישה שיש לו כמה חסרונות. לטענתה, החזה שלה מפריע לה המון פעמים במהלך היום – בין אם זה כשהיא מבשלת, מתלבשת או אפילו הולכת ממקום למקום.

היא מסבירה: "בישול יכול להיות אסון. אם אני מבשלת מעל כירה דולקת, אז החזה שלי יכול להישרף. גם לשים נעליים זה לא פשוט. למדתי לאורך השנים שאני צריכה לשים אותן מהצד, כי אני לא מסוגלת להתכופף. מעבר לזה, לרדת במדרגות יכול להיות מסוכן מאוד. אני נופלת כל הזמן, אז אני מוצאת את עצמי מחזיקה את מעקה הבטיחות בכל הכוח".

מנג'ירי טוענת כי המראה שלה גורר לא מעט תגובות ברחוב. לעיתים זה בקשות לתמונות ולפעמים זה הערות לא כל כך סימפטיות מזרים. למרות זאת, היא לא נותנת לשנאה להשפיע עליה.

בהמשך השנה היא מתכוונת לערוך ניתוחים קוסמטיים נוספים, הכוללים הגדלת ישבן והגדלת חזה נוספת. "אני לא בטוחה שאני אי פעם אהיה מרוצה מההופעה שלי", היא מסכמת. "אני גם לא יודעת אם יש לי איזה יעד בנוגע לגודל החזה. מה שכן, אני בטוחה שאני רוצה לפחות 7,000 סמ"ק בשתלים שלי".