רשויות האכיפה במצרים עדיין מתקשות לעכל את הפרשה הביזארית שהתחוללה בעיר גיזה – שם שתי נשים נעצרו אחרי שסירבו לדווח על מותו של אביהן והסתירו את גופתו בביתו. מעשיהן של שתי הנשים, שנמצאות בשנות ה-30 לחייהן, נחשפו לאחר שבן משפחה מצא את הגווייה של האב אשר הוסתר בביתו במשך יותר משבוע.

הפרשה הביזארית נחשפה לאחר ששכנים התלוננו על צחנה איומה שנידפת מן הדירה ובן דודו של האב הגיע למקום בשביל לבדוק מה שלומו. הוא גילה את גופתו שרועה על מיטתו בחדר השינה, לאחר שבנותיו מרחו עליו קרם לחות וחומרים אחרים במשך כמה ימים.

בת זוגו של האב, שמתגוררת בבית אחר, העידה במשטרה שהגיעה פעם אחת לבדוק מה שלומו – אך בנותיו אמרו שהוא יצא מהבית. "לא ראיתי את בעלי שבוע וזה נראה לי מוזר מאוד", סיפרה לחוקרים. "הגעתי לבקר אותו בבית שלו, אבל בתו הבכורה ענתה לי ואמרה שהוא נסע לפגישה בנוגע לסגירת חוב כספי".

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שהגופה נמצאה בבית ועליה קרם לחות, שמן, ביצים ואפילו קמח. מאוחר יותר, שתי הנשים הודו בפני החוקרים שמרחו על אביהן את החומרים הללו בתקווה שזה יגרום לו לחזור לחיים.

"אבא סבל מפרכוסים רבים, נפל ומת בחדר השינה", סיפרה אחת הבנות. "מרחנו עליו קרמים, שמן וביצים כדי להזרים לו אנרגיות לגוף שאולי יתעורר". שתי הנשים נלקחו משם למעצר ומאוחר יותר, לבדיקה פסיכיאטרית בהוראת בית המשפט.