אנתוני לופרדו בן 33 מצרפת, ממש רצה להיראות כמו חייזר שחור. כמה הוא רצה? הוא חורר את עצמו, השתיל בתוכו חתיכות סיליקון וקיצץ חלקים מגופו, באחד מהתמכרויות הבודי מודיפיקיישן הכי מוגזמות שראיתם.

במטרה להיראות פחות אנושי, אנתוני שתל בפרצופו תאי עור שיגמרו לו להראות מחוספס יותר ובליטות הדומות לזוחל על המצח ופס מחוטב לאורך הלחי. את כל התהליך הוא מתעד בעמוד אינסטגרם בשם Black Alien Project, שם כל 780 אלף העוקבים שלו יכולים להישאר מעודכנים על כל פרט ופרט שהוא משנה בגופו.

על מנת להידמות לחייזר, החליט לופרדו לבצע כמה ניתוחים קוסמטיים מאוד מוגזמים במהלך העשור האחרון, ביניהם חציית הלשון לשתיים, הסרת השפה העליונה, קעקועים על העינים, הסרת האוזניים ואף ניתוח שאינו חוקי בצרפת של קיצוף האף. 

כעת, החייזר השחור משתף את עוקביו בניתוח חדש שעבר, שהוא ללא ספק ההכי מופרע שעבר מבין כל הניתוחים.

View this post on Instagram

A post shared by BŁλ₡ƙ λŁłE₦ PƦØJE₡₸ EVØŁU₸łØ₦ (@the_black_alien_project)

 

View this post on Instagram

A post shared by BŁλ₡ƙ λŁłE₦ PƦØJE₡₸ EVØŁU₸łØ₦ (@the_black_alien_project)

כדי ליצור לעצמו טופר חייזרי, אנתוני הסיר בניתוח שתי אצבעות בידו השמאלית. התמונה עם התפרים והצלקת המדממת עלתה כמובן לעמוד שלו יחד עם הכיתוב: "אני מפתח את השקט הנפשי של עצמי".

העוקבים, אגב, חלוקים לגביי כל השינויים שעובר, חלקם מתפעלים מאומץ ליבו אך חלק אחר נשאר המום ומלא שאלות לגבי הסיבות שלו.

"מדובר בחוסר כבוד לחסרי המזל שאיבדו גפיים ומחפשים איך לעבוד כראוי עם מה שנשאר להם", כתב אחד הגולשים בתגובה להורדת האצבעות של לופרדו. גולש אחר כתב: "אתה הולך להצטער על זה בוודאות". גולש שלישי סיכם: "זה מטריד ומהפנט בו זמנית, אני לא חושב שהייתי מסוגל לעשות את זה. כל הכבוד לך שאתה חי את החלום שלך".

לפני כמה שנים סיפר בכלי תקשורת מקומי: "מאז שהייתי צעיר הייתי מלא תשוקה לכל מה שקשור למוטציות ושינוי בגוף האנושי. הייתי בן 24 והבנתי שאני לא חי את החיים שאני רוצה ולכן עצרתי הכול ועזבתי את אוסטרליה. זה הפך להרגל גם בלי שאשים לב לחשוב על השינויים הבאים שאעשה בחודשים הקרובים".

למרות כל הניתוחים המופרעים שעבר, אנתוני טוען כי הוא הצליח להגיע רק ל-34% מהתהליך שהוא רוצה להשלים והוא מתכוון להמשיך לשנות את גופו עד שיגשים את מטרתו להיראות כמו החוצן שהוא מדמיין.