תכירו את דניס אלברטו ואיילריה, בני זוג שנפגשו לפני 3 שנים במופע לוליינות בקרקס. במבט ראשון, עושה רושם שהם זוג נורמטיבי לחלוטין, אבל זה לא מדוייק. למעשה, לבני הזוג יש דרך מאוד מקורית להביע את אהבתם – על ידי שתיית הדם אחד של השנייה. כן, קראתם נכון, הוא שותה את הדם שלה והיא את שלו. בשבילם, השתייה של הדם מדגישה את המחוייבות שלהם אחת לשני.

 

שתיית דם אחד לשנייה (צילום: יחסי ציבור)
הכירו לפני שלוש שנים בפייסבוק | צילום: יחסי ציבור

במובן מסויים, בני הזוג הם כמו ערפדים, רק עם הבדל אחד משמעותי. בניגוד לערפדים בסדרות טלוויזיה או סרטי אימה מזעזעים כמו דמדומים (הבנתם? כי זה סרט נוראי!), דניס ואליירה לא מסתערים אחד לשנייה על עורקים בצוואר – אלא שואבים את הדם באמצעות מזרקים סטריליים ושותים אותו ממבחנות. מקסים.

דניס מסביר שהדם הוא נוזל שמסמל את החיים בשבילם. "אנחנו שותים את הדם בשביל לחדש את אהבתנו", מסביר דניס, "כמו שזוגות נשואים שמים טבעות, אז אנחנו שותים דם". בני הזוג האיטלקים הכירו לפני שלוש שנים דרך פייסבוק ומאז הם מופיעים ביחד בפריק-שואו בגרמניה, שם הם שותים את הדם מול קהל. הגיוני בסך הכל.

 

שתיית דם אחד לשנייה (צילום: יחסי ציבור)
מופיעים ביחד בגרמניה | צילום: יחסי ציבור

הפולחן, כאמור, לא נשאר על הבמה, אלא ממשיך לחייהם מאחורי הקלעים. איילריה מספרת שהיא שותה את הדם של דניס יותר משהוא שותה את שלה, בטענה שהוא לא רוצה לפגוע בשלמות הגוף שלה. מעבר לזה, בני הזוג גם שמו כתרים מיוחדים שנראים כמו ניבים – ככה בשביל להשלים את הלוּק.

מעבר לזה, השניים מספרים שלשתות את הדם אחד של השנייה יכול לעיתים להיות בעייתי. רופא השיניים שהסכים להשתיל להם את הניבים אסר עליהם לאכול תפוחים, כי הם יכולים לשבור את הכתרים. חוץ מזה, בחודשי הקיץ, כשהטמפרטורות עולות, אז הדם נקרש מהר מאוד וצריך לשתות אותו במהירות – במקום להתענג עליו כמו שצריך.

שתיית דם אחד לשנייה (צילום: יחסי ציבור)
אסור לאכול תפוחים | צילום: יחסי ציבור

(מקור)