"זה הרגיש לי כאילו מישהו דוקר אותי בעיניים": אישה מבריטניה שעברה טיפול קוסמטי של הארכת ריסים התחרטה עליו מיד, אחרי שנותרה עם חתכים על גלגלי העיניים שלה.

זואי קיניר, תושב העיר בורנמות', פנתה לייעוץ רפואי במיון בעקבות טיפול כושל, שבמהלכו קוסמטיקאית הדביקה לה הארכת ריסים על קווי המתאר של עיניה. בשיחה עם כתבים מקומיים, קיניר סיפרה שכשפנתה למיון היא לא הצליחה לפקוח את העיניים שלה. לטענתה, כשבסופו של דבר הצליחה, היא ראתה מטושטש. "זה היה כאילו מישהו שפך לי ג'ל אל תוך העיניים", סיפרה. "אני בדרך כלל מתמודדת מצוין עם כאבים, אבל זה היה כבר משהו אחר. זה היה בלתי נסבל".

רופאים שבדקו אותה הצליחו לזהות חתכים קטנים על גלגלי העיניים שלה, אחרי שאלו השתפשפו בריסים המזויפים שהודבקו ברשלנות. הם שחררו אותה לביתה והמליצו לה לגשת שוב אל אותה קוסמטיקאית כדי שתסיר את הריסים. מאוחר יותר, היא אכן פנתה שוב לאותה "אשת מקצוע", אבל זו טענה שהיא עסוקה מדי בשביל לעזור לה. "היא אפילו לא התנצלה על מה שקרה", קיניר הוסיפה.

קיניר אמנם חזרה מאז לראות, אבל ראייתה עדיין מוגבלת מאוד והיא מרכיבה משקפי שמש בשעות היום בגלל הרגישות. כעת, היא מבקשת להזהיר את כולם מפני הסכנות שבטיפולים קוסמטיים אצל אנשים שלא עברו את ההכשרה המתאימה.

"אני מרגישה היום פחות אישה אחרי מה שקרה", אמרה. "פעם הייתי עושה שמה ריסים כל הזמן, אבל היום אני חוששת יותר מדי. חשוב לזהות בזמן את הדגלים האדומים. הגעתי לאותה אישה דרך פייסבוק וטיפול שהיה אמור להיות 45 דקות ארך 3 שעות. בזמן הזה, חבר שלי היה בטוח שחטפו אותי".