אדם ש"מת לכמה דקות" בארגנטינה לאחר שאושפז עם סיבוכי קורונה, טוען שהוא זוכר את ההרגשה של הלב שלו נעצר ויודע בדיוק מה הוא ראה בזמן שהצוות הרפואי לא חשב שהוא בין החיים יותר. 

נורברטו די נטאלה בן ה-64 סיפר: "שמעתי הרבה אנשים שאומרים שיש אור בקצה המנהרה, ראיתי בדיוק אותו דבר. מה שראיתי בטלוויזיה ובסרטים זה בדיוק מה שחוויתי. זה משהו שאתם לא יכולים להאמין לו, זה לא מה שאתם חושבים, אתם תישארו בשוק".

נורברטו מאמין שהוא נדבק בנגיף בעבודתו במוסך, מכיוון שדאג לשמור על הכללים והיה רק בבית או בעבודה מאז מרץ בשנה שעברה. נורברטו, שחי בעיר פרגמינטו שבארגנטינה, אושפז בעבר עם קורונה אך שוחרר ואושפז שוב לאחר שסבל מחום גבוה ונשאר בבית החולים חודש שלם. בזמן ששהה באשפוז, הוא קיבל טיפול פלזמה ובמקביל נאלץ לראות את שני חבריו לחדר מתים מהנגיף.

"אחד מהם מת ביום שישי והשני מת למחרת, הפעם הנחתי שזה תורי" סיפר נורברטו, שאובחן בשלב זה עם דלקת ריאות דו צדדית והרופאים החליטו להרדים אותו ולחבר אותו למכונת הנשמה. "בשלב מסוים אחד הרופאים אמר למשפחה שהמצב התדרדר וכל מה שנותר הוא להתפלל".

יום אחד כאשר שכב לבד במיטתו הוא התחיל לדבר אל עצמו ולספור את קצב פעימות הלב, שהלך ודעך. לכלי התקשורת המקומיים הוא סיפר שהוא היה מת לכמה דקות לפני שהרופאים הצליחו להחזיר אותו לחיים. לאחר חווית סף המוות שלו, הוא שוחרר לביתו שם המשיך לקבל טיפול רפואי במשך חודשיים עד שהבריא מהקורונה, אך לטענתו הוא עדיין לא התאושש לחלוטין.

בזמן שהיה חולה, נורברטו איבד משקל רב וכעת הוא חוזר לכושר. הוא ניצל את ההזדמנות כדי להודות לצוות הרפואי: "הם עשו מעשה על אנושי לא רק בשבילי אלא גם בשביל החברים שהיו איתי בחדר ולא הצליחו לשרוד". נורברטו לא רוצה לומר לכם במה להאמין, אבל מאז שראה את האור העל טבעי הוא מרגיש שחייו כבר לא יחזרו להיות מה שהיו.