"אני הכי בעד הומור שחור, אבל הדבר הזה ממש מוגזם": בני זוג זעזעו את הגולשים ברשת אחרי שעיצוב ההזמנה לחתונה שלהם פורסם באתר האינטרנט Reddit. בפוסט שעלה בפורום r/weddingshaming, שמוקדש כולו לתמונות מביכות ומזעזעות מחתונות של אנשים, אפשר לראות שהשניים החליטו לעצב את ההזמנה שלהם לאירוע בהשראת מתקפת הטרור על מגדלי התאומים.

בתיאור הפוסט נכתב: "הזוג הזה חשבו שהפיגוע במגדלי התאומים הוא מקור השראה מושלם להזמנה שלהם". בתמונה של ההזמנה אפשר לראות שהשניים קבעו את החתונה ב-11 בספטמבר האחרון. על כן, הם עיצבו את ה-11 כך שהוא יראה כמו מגדלי התאומים בניו יורק – והכל תחת הכותרת: "Never Forget" (לעולם לא נשכח).

הזמנה (צילום: r/weddingshaming, Reddit)
"זה ללא ספק הדבר הכי טראשי שראיתי באינטרנט" | צילום: r/weddingshaming, Reddit

 

הפוסט הפך עד מהרה לאחד הפופולריים בפורום עם יותר מ-2,000 UpVotes (ההקבלה של האתר ל-Like של פייסבוק). מעבר לזה, התמונה גרפה יותר מ-100 תגובות – רובן מגולשים שהיו פשוט מזועזעים מהעיצוב הנורא.

"אני יודע בוודאות שמקומות מסוימים מציעים תעריף זול יותר בתאריך הזה – מסיבות ברורות לחלוטין", כתב אחד הגולשים. "אגב, אני לא חושב שזה רע בהכרח להתחתן בתאריך הזה. מצד שני, להפוך את הטרגדיה הזאת לבדיחה בהזמנה שלכם זה קטע ממש מסריח".

גולש אחר העיד על עצמו שהוא תמיד התחבר להומור שחור, אבל אפילו זה ממש מוגזם. גולש נוסף הוסיף: "זה ללא ספק הדבר הכי טראשי, הכי נמוך, הכי דוחה והכי מגעיל שראיתי באינטרנט".

השנה צוין יום השנה ה-20 למתקפת הטרור ב-11 בספטמבר, שגבתה את חייהם של קרוב ל-3,000 בני אדם. מאז, תמונות הזוועה מזירת הפיגוע נחרטו בזיכרון הקולקטיבי של האומה האמריקאית והעולם כולו. הנה כמה תמונות, סרטונים והקלטות מאותו יום ארור וגורלי שאולי לא הכרתם.