תמונות יוצאות דופן מצפון קוריאה: תיעוד של הרודן קים ג'ונג-און בצעירותו פורסמו בכלי התקשורת המקומיים. התמונות הנדירות נחשפו כחלק מסרט דוקומנטרי שהופק על מי שהוגדר בתור אחד המנטורים הגדולים של הדיקטטור.

בתמונה אחת אפשר לראות את קים בצעירותו עומד לצד הגנרל היון צ'ון-הא, שמת בחודש שעבר אחרי מאבק ממושך במחלה. שניהם עומדים מאחורי שליט צפון קוריאה דאז, קים ג'ונג-איל, שמת בדצמבר של שנת 2011. בתמונה אחרת רואים את קים עם היון לצד אביו ואחותו – קים יו-ג'ונג. בתמונה נוספת, אפשר לראות את הרודן מבקר את הגנרל בבית החולים, כשהוא מחובר למכונת הנשמה.

רבים תהו מאז מה עומד מאחורי תזמון הפרסום של התמונות. בחברת החדשות הדרום קוריאנית The Chosun Ilbo ציטטו לאחרונה גורמים בשירותי המודיעין בסיאול שגרסו כי ייתכן שהתמונות נועדו לעודד תמיכה בקים ג'ונג-און בקרב הציבור המקומי.

"אני חושב שהמטרה היא לגרום לציבור לחקות את היון, שהיה נאמן לקים ג'ונג-און עוד בתקופה שהיה רק ילד", ציין גורם בשירותי המודיעין הדרום קוריאנים. בהמשך הסרט, נטען כי הרודן היה מעורב בכל היבט בטיפול הרפואי שניתן לגנרל – אף על פי שאין לו שום הכשרה רפואית.

היון היה אחד היועצים הקרובים ביותר של קים ג'ונג-און בתקופת עלייתו לשלטון בצפון קוריאה בתחילת העשור שעבר. הוא אושפז לראשונה בבית החולים בצפון קוריאה בשנת 2017, אחרי שאובחן עם מחלת לב כרונית. הוא נותר מאושפז עד שנת 2021, לפני ששוחרר לביתו ומת בחודש שעבר.