טורניר היורו עוד לא סגר את השבוע הראשון שלו ואוהד של נבחרת אנגליה כבר נקלע לתסבוכת הזויה – והכל כנראה בגלל ששתה מלא אלכוהול. בסרטון שהפך לוויראלי ברשתות החברתיות אפשר לראות את הבחור מתעורר באצטדיון הוולטינס-ארנה, בשעות הבוקר המוקדמות, אחרי שכולם הלכו כבר מזמן.

"הרגע התעוררתי", הוא אומר למצלמה. "השעה 04:00 לפנות בוקר. אני רועד מקור במגרש של שאלקה". בתיעוד אפשר לראות שהאורות דולקים וכל הכיסאות ריקים באצטדיון – ששוכן בחלקה המערבי של גרמניה, סמוך לגבול עם הולנד. הסרטון צולם ביום שני, כמה שעות אחרי שהסתיים משחק הכדורגל בין אנגליה וסרביה, אז נמדדו באזור 14 מעלות צלסיוס.

הסרטון נצפה כבר 1.2 מיליון פעמים ב-X (טוויטר לשעבר) וגרף יותר מ-100 תגובות מהגולשים, רבים תהו איך האוהד הבריטי מצא את עצמו בסיטואציה ההזויה. "איך המאבטחים לא ראו אותו ביציע?", כתב אחד הגולשים. גולש נוסף כתב: "תתארו לעצמכם כמה בירות הוא היה צריך לשתות כדי להגיע למצב הזה". גולש אחר הוסיף: "עבודה מצוינת של הצוות באצטדיון".

גולש נוסף השתעשע מהתקרית וכתב: "מפתיע אותי שלא נרדמו יותר אנשים מלראות את הכדורגל של סאות'גייט (המנג'ר של אנגליה)". גולש אחד הגיב: "המשחק היה נוראי, אבל לא עד כדי כך". גולש אחר בינתיים תהה: "למה כל האורות באצטדיון דולקים בשעה 04:00 בבוקר?".