כשהזוג הנשוי ג'ן ובראד האניסטון - שמתהדרים בלמעלה מ-313 אלף עוקבים בטיקטוק - החלו למכור סרטוני סקס ברשת, הם החליטו לא לשמור על כך בסוד מילדיהם. מה שבני הזוג לא ציפו הוא שהילדים יספרו על כך לסבא ולסבתא שלהם.

בסרטון, שצבר למעלה מ-70 אלף צפיות, ג'ן ובראד אמרו שהם התחילו למכור קטעי וידאו למבוגרים כדי לשלם את חשבונותיהם. "אנחנו הופכים לכוכבי פורנו כדי לשלם את שכר הדירה", הם כתבו לעוקבים בטיקטוק. "הילדים מגלים על זה ומספרים לסבים שלהם".

בסרטון ויראלי אחר, ההורים - שהרחיקו את ילדיהם מאור הזרקורים - הבהירו: "טוב הם לא גילו בעצמם, אמרנו להם אבל זה היה מצחיק מדי". וכאילו שהסיטואציה הזו לא מספיק מוזרה ומעוררת תהיות, אז תדעו שאמא של ג'ן דווקא קיבלה בהבנה את עבודתה החדשה של בתה וחתנה, ואף הופיעה בכמה מסרטוני הווידיאו שלהם.

@thehannistons

Repost of a popular one ##comedy ##couple ##pstar ##buffering

♬ original sound - The Hannistons

בעקבות ההיחשפות של בני הזוג החל דיון סוער בקרב העוקבים – ורבים מהם טענו שהם לא היו צריכים לספר לילדיהם על מקור הפרנסה החדש של המשפחה. "מבחינתי זה יהיה טראומטי אם הוריי יגידו לי את זה", כתב אחד הגולשים. אחר הגיב: "זה קצת דפוק". עם זאת, אחרים טענו כי עדיף להיות ישירים עם הילדים בנושא. "עדיף לומר להם מאשר שהם יגלו זאת באינטרנט", אמר גולש אחר.

המשפחה נמצאת תחת ביקורת גדולה ברשת, בעיקר לאחר שהתגלה שגם הסב והסבתא משתפים פעולה, ורבים אומרים שלא מדובר בסביבה בריאה לגידול ילדים ושהם מעבירים מסר לא נכון. עם זאת, נראה כי בינתיים בני הזוג מתעלמים מכל הביקורות ומתכוונים להמשיך לצלם את עצמם כדי לממן את ההוצאות השוטפות.