כל מי שצפה בסדרה המדוברת "מאחורי עיניה" ששודרה לאחרונה בנטפליקס, בטוח בדק אם הקרנה חוץ גופית - המתוארת במרכז הסדרה - היא אקט שבאמת אפשרי לעשות ולשלוט בו. למי מכם שלא טרח לצפות בסדרה, הקרנה חוץ גופית, או ריחוף בין מימדי (astral projection) מתארים אקט של עזיבת הנפש או הרוח את הגוף הפיזי ליצירת חוויה חוץ גופית. נשמע בדיוני? ובכן, משתמשת טיקטוק אחת טוענת שזה אפשרי לחלוטין וגם מסבירה לכם בדיוק איך לעשות את זה. 

סידני ווילסון העלתה בחודשים האחרונים סרטונים בטיקטוק המסבירים כיצד ניתן לאפשר לנשמה שלכם "לצאת" מגופכם ולאפשר לה לטייל בכל מקום בעולם מבלי שהגוף הפיזי זז מילימיטר. "כל אחד יכול לעשות את זה, פשוט צריך להכניס את עצמכם לתודעה רגועה במיוחד ופשוט לחשוב על כך שאתם רוצים לעבור הקרנה חוץ גופית", היא אומרת.

לטענתה של ווילסון, המאומנת מאוד בחוויה המסקרנת, ברגע שמצליחים לבצע הקרנה חוץ גופית ניתן לטייל בכל מקום בעולם שאתם חפצים בו, ואפילו במקומות שמחוץ לכדור הארץ. "אתם פשוט חושבים לאן אתם רוצים ללכת ומיד תהיו שם, אתם יכולים להיות אפילו במאדים".

@sj.wilson

I have to make captions for the rest of the videos and am on the way to the lake so sorry if there is a delay #foryoupage #astralprojection #fyp

♬ Blade Runner 2049 - Synthwave Goose

לדבריה, כדי להצליח לעשות את זה אתם צריכים למצוא מסגרת זמן בה איש לא יפריע לכם או יסיח את דעתכם, ולא משנה אם מדובר ביום או בלילה. אתם צריכים לאכול אוכל קל ביממה שלפני החוויה, בעיקר ירקות או פירות, ולהימנע ממאכלים רוויים בשומן וחלבון. היא גם ממליצה לא לנסות את זה על מיטה, אלא על ספה או כורסא.

עוד מוסיפה ווילסון שלפני התחלת החוויה אתם צריכים לבצע טקס לשמירה על הגוף שלכם. יש לוודא שהרגליים והידיים אינן מוצלבות. ברגע שתהיו בשלבי רוגע מתקדמים, הנשמה שלכם תתחיל לעזוב את הגוף ותצטרכו לומר לעצמכם כל הזמן מה אתם עושים כדי לוודא שזה יקרה.

ווילסון מוסיפה בסרטונים שלה עוד הרבה טיפים קטנים, כמו שימוש בנרות, שנועדו לעזור לכם להצליח ביצירת החוויה ולהעצים אותה. אז קדימה, מתכוונים לנסות?