"המשפחה המלכותית עשויה ללא ספק להתרחב": צמד אסטרולוגיות מובחרות מבריטניה הדהימו את תושבי הממלכה עם התשקיפים שלהן בנוגע לדוכסית מקיימברידג' והדוכסית מסאסקס – הלא הן קייט מידלטון ומייגן מרקל.

פרנצ'סקה אודי ואן-לואיס הולנד, מומחיות במפות הכוכבים, טענו כי שנת 2020 יכולה להיות שנה פורייה מאוד עבור אשת המלך הבריטי המיועד וגיסתו האמריקאית. לטענתן, שורה של תזוזות גרמי שמיים במערכת השמש שלנו מעידות על כך שמרקל ומידלטון בפתחה של תקופה אשר תביא איתה הרבה שינויים לחייהן.

View this post on Instagram

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

"אם קייט תיכנס להיריון, יהיה זה ילד חשוב מאוד שעשוי לשנות את תדמיתה הציבורית", טענו האסטרולוגיות. "למעשה, היא תגבש את עצמה בתור האם האולטימטיבית של האומה" – אבל בלי לחץ, אוקיי?

התשקיפים שלהן בנוגע למידלטון מגיעים לאור העובדה שלקויי ירח וחמה חוזרים על עצמם כל 19 שנה – ולפני 19 שנה, חייה השתנו לחלוטין כשהיא הכירה את הנסיך וויליאם בזמן לימודיהם. באשר למרקל, ההערכה היא שהדוכסית מסאסקס תיעדר מן העין הציבורית לקראת חודש ספטמבר בעקבות נסיגה של מאדים. ההיעדרות הזו ככל הנראה תתחולל בגלל ההיריון, אז שיהיה בהצלחה עם זה הארי.

מעבר להיריונות של מייגן וקייט, האסטרולוגיות מעריכות גם תקופה מאתגרת עבור הנסיך הארי. לטענתן, הבן הצעיר של דיאנה יזנח את דפוסי ההתנהגות השובבים שלו ויתחיל להתנהג בצורה הרבה יותר סמכותית. כמו כן, יכול להיות שהוא גם יאלץ להסתמך על מערכת החוק בשביל להגן על המשפחה שלו - תחזית קצת מלחיצה, שלא הובהר בה מפני מה בדיוק יצטרך הארי להגן עליהם. 

ככל הנראה, ההתרחבות המקבילה במשפחה תגרום גם לאווירה מתוחה יותר עם הרבה יותר בני משפחה מלכותיים שנמצאים בתוך הדרמה. כזכור, הארי ומייגן הצהירו בעבר שלא יביאו יותר משני ילדים לעולם כדי לא לייצר נזק סביבתי - בניגוד לאח הבכור ויורש הכס המלכותי, שכבר הביא יותר מזה לעולם.