משתמשת בטיק טוק הדהימה את העוקבים שלה כשחשפה כיצד גילתה שאמא הביולוגית אינה מי שהיא חושבת שהיא. בסרטון שהעלתה לחשבון הטיק טוק שלה, קרול לו סיפרה שהכל קרה אחרי שביקשה מהוריה לקנות לה מצלמה כשהייתה בת 13.

"בגלל שלא היינו משפחה עשירה במיוחד, אמי אמרה לי שאני אאלץ לעבוד בשביל הכסף", סיפרה. "אחותי הגדולה, שמבוגרת ממני ב-16 שנה, ביקשה מבן זוגה דאז שייקח אותי לעבוד איתו בחווה". כמה שנים מאוחר יותר, היא קיבלה שיחת טלפון ביזארית מאוד מאותו בחור באמצע הלילה.

היא ממשיכה: "הוא אמר לי: 'אני יודע משהו שהולך להפוך לך את החיים ב-180 מעלות'. באותו רגע בדיוק, ידעתי שאחותי הגדולה היא בעצם אמא שלי וכל המשפחה שלי שיקרה לי במשך 16 שנים".

קרול, שנולדה בפולין בשנות ה-90 לפני שהיגרה עם משפחתה לבריטניה, סיפרה שהוריה (כלומר, הסבא והסבתא שלה) היו זוג דתי אדוק ושמרני מאוד. זמן קצר אחרי שגילו על ההיריון של בתם, הם החליטו להביא את התינוקת לעולם ולהסתיר ממנה את האמת לגבי אמה.

הסרטון הפך לוויראלי עם יותר מ-3 מיליון צפיות, לפני שקרול הפכה את חשבון הטיק טוק שלה לפרטי. בהמשך לפוסט הראשון שלה, היא סיפרה שרק אחרי שהבינה את האמת היא התחילה להיזכר בכל מיני רמזים מן העבר לגבי אמה האמיתית.

"אני זוכרת שפעם אחת הגעתי לבית הספר לאיזה בדיקה רפואית", סיפרה. "בזמן שחיכיתי בתור, התחלתי לעיין בתיק הרפואי שלי וראיתי שבמקום שבו היו אומרים לכתוב את שמות ההורים שלי היה פשוט כתוב את השם של אחותי הגדולה". מאוחר יותר, היא שאלה את משפחתה למה השם של אחותה כתוב בתיק הרפואי שלה, אבל הם טענו שזאת סתם טעות.

כמה שבועות אחרי שגילתה את האמת, היא סיפרה לאחותה הגדולה (כלומר, אמה) שהיא יודעת הכל. "עד היום זה נושא מאוד רגיש אצלי במשפחה", סיפרה. "למרות זאת, כולנו המשכנו הלאה מאז וחיים כמו משפחה נורמלית לחלוטין".