ולריה לוקיינובה (וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk)
לא הרגישה רעב כבר שבועות. ולריה לוקיינובה | וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk

ולריה לוקיינובה היא ככל הנראה האישה שהצליחה להיראות כמו בובת ברבי יותר מכל אחת אחרת בעולם. האוקראינית בת ה-23 סחפה את הרשת בשלוש השנים האחרונות בשלל ראיונות וצילומים, כאשר תמיד התעקשה שהיא לא הגיעה לתוצאה בעזרת ניתוחים (או פוטושופ), אלא בעזרת גנטיקה טובה.

עכשיו, מתווסף גורם נוסף למשוואה - לוקיינובה חשפה שהיא לא אכלה או שתתה דבר בשבועות האחרונים, מה שאולי יכול להתחיל להסביר את המותניים שלה, שצרים באופן שנראה בלתי אפשרי.

לוקיינובה טוענת שהיא רוצה לעבור לשיטת ה-Breatharianism - דרך חיים בה לא אוכלים או שותים, אלא מתקיימים מאור ואוויר בלבד ולמעשה ניזונים מ"מזון קוסמי". "בשבועות האחרונים לא הייתי רעבה בכלל; אני מקווה שאני נמצאת בשלבים האחרונים, ובקרוב אוכל להתקיים על אוויר ואור בלבד", אמרה הדוגמנית.

השיטה הזאת נחשבת מסוכנת - מספר אנשים כבר מתו בעבר מרעב לפי דיווחים שונים - אך הסכנה לא מפריעה ללוקיינובה, שמגדירה את עצמה כברבי חיה ונושמת, וגם כמודל האולטימטיבי לשלמות ("הבחורה המושלמת ביותר באינטרנט", לדבריה). כמובן שיש לקחת את דבריה בערבון מוגבל - בכל זאת, לוקיינובה, שפצחה בעבר במסע רוחני, טוענת שהיא גם מסוגלת לדבר עם חייזרים באמצעות אור, וחושבת שיש לה את היכולת לעבור בזמן ולחוות חוויות חוץ-גופיות. בדבר אחד אין ספק: לוקיינובה יודעת איך להישאר אצלנו בתודעה.

ולריה לוקיינובה (וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk)
בטוחה שהיא האישה המושלמת | וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk
ולריה לוקיינובה (וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk)
מסוגלת לדבר עם חייזרים ולנסוע בזמן | וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk
ולריה לוקיינובה (וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk)
בלי פוטושופ או ניתוחים (לדבריה) | וידאו WMV: huffingtonpost.co.uk

(מקור)