"בעלי הסתיר ממני את הסוד הזה והוא מגעיל אותי": גולשת אלמונית זעזעה את הרשת כשחשפה את הפטיש הנורא של בן זוגה מזה 30 שנה. במכתב אנונימי לפורום הזוגיות של האתר Slate, האישה כתבה כיצד בעלה חשף בפניה כיצד הפך לאורך השנים לגנב של תחתונים משומשים.

"בעלי התוודה לאחרונה כי כבר שנים שהוא נוהג לגנוב תחתונים מלוכלכים", כתבה האישה האלמונית. "אנחנו נמצאים בזוגיות כבר שלושה עשורים. במהלך שיחה אינטימית איתו, הוא סיפר לי כיצד הוא גנב תחתונים משומשים מחברותיי ובנות משפחתי כחלק מהפטיש שלו".

 

אישה המומה
"אני מרגישה נבגדת – מה לא בסדר בו?" | צילום: kateafter | Shutterstock.com

האישה הוסיפה כי היא מודעת כבר שנים שלבעלה יש פטיש לתחתונים מלוכלכים. היא כתבה: "הוא אוהב לאונן עם תחתונים סקסיים משומשים ואני בסדר עם זה. למרות זאת, אני המומה לחלוטין מכך שהוא עשה את הדבר הנורא הזה".

הגולשת סיפרה שהתגלית זעזעה אותה וגרמה לה להרגיש כאילו הוא לא היה נאמן אליה. מעבר לזה, הגילוי גרם לה להרגיש כאילו היא לא מספיקה עבורו. "זה מחליא אותי", כתבה. "אני מרגישה נבגדת – מה לא בסדר בו?".

מנהלת הפורום מיהרה להגיב לגולשת והדגישה שמעשיו לא מתקבלים על הדעת. "אני לא יכולה לקבוע בוודאות מה קורה עם בעלך", כתבה. "אבל אני משוכנעת שהנשים שהתחתונים הללו היו שייכות להן יזדעזעו לגלות מה עלה בגורלן. אתם חייבים לשים קץ להתנהגות הנוראית הזו".