אין תמונה
כל אחד והקטע התרבותי שלו כנראה

עולם השעשועונים היפני היה ידוע תמיד כמערבולת של אתגרים פיזיים סאדיסטיים/מזוכיסטים עם נגיעות של עירום טראשי מתבקש. לכאורה, לא שונה במיוחד מעולם הטלוויזיה המערבי. התוכן הזה היה אולי שערורייתי בשנות התשעים, אבל בעידן שלנו בו התכנים בטלוויזיה הפכו כל כך קיצוניים, הייתם עלולים לחשוב שאין ליפנים כבר מה לחדש לנו. ובכן, כדאי שתחשבו שוב.

הטלוויזיה היפנית לקחה את הטראש צעד אחד קדימה והצליחה להמציא עצמה מחדש. עם עולם תוכן שכולל שעשועונים כמו "מלחמת האורגזמות", "חזיית הכסף" ו-"באולינג אנושי", היא מזכירה לעולם המערבי שכשזה מגיע לשעשועונים מביכים, ליפנים אין באמת מתחרים. הנה לכם טעימה אנינה במיוחד ממה שתוכלו למצוא שם בתפריט הפריים טיים:

סוכריות או לא להיות

בשעשועון המצחיק להפליא הזה, הסלבס שמתמודדים חייבים לנחש איזה מהחפצים הדוממים הם ממתק ואיזה לא. הם חייבים לקחת ביס גדול ורעבתני מהאובייקטים שהם מאמינים שהם ממתק, ולסיים עם טעם טוב וממותק בפה או פרצוף מושפל במיוחד. וכך יוצא שהיפנים זוכים לראות את הסלבס שלהם נוגסים במסגרות תמונה ישנות, נעליים מרופטות ועוד מיני תענוגות שכיף להכניס לפה. בינינו, אם כבר להתעלל אז בסלבס.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

אין תמונה
שעשועונים יפניים

מלחמת האורגזמות

בשעשועון שמטריף את המדינה, "מלחמת האורגזמות", גייז יפנים מנסים להביא גברים סטרייטים יפנים לאורגזמה, ובכך להוכיח כי... ובכן, לא ברור ממש מה הם מנסים להוכיח, אבל המנחים מגדירים את השעשועון "עימות המיניות האולטימטיבי". בתחילת המשחק המתחרה הסטרייט, שהוא גם כוכב פורנו (מפתיע מישהו?), נשבע שהוא יהיה זה שייצא עם ידו על העליונה, מה שזה לא אומר. אחרי כמה הקדמות ודיבורים מלוכלכים, האתגר מתחיל: כל מתמודד מנסה להשפיל את השני – מגמה מסתמנת בעולם השעשועונים היפני. האם הטרוסקסואליות נלהבת של אדם אחד תודח על ידי תעוזה מינית של אדם אחר? תצטרכו לגלות בעצמכם. מה שבטוח, הגבולות המטושטשים של המיניות מעולם לא היו משעשעים יותר.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

אין תמונה
שעשועונים יפניים

תחליק את זה הלאה

ברוח הבידור היפני האינטלקטואלי למדי, השעשועון הזה מציג גבר בגיל העמידה שגופו ספוג בחומר סיכה, כשהוא המנסה להחליק על שורה חלקלקה של נשים צעירות בביקיני. תודו שמדובר בדרך מאוד מקורית להפוך את משבר אמצע החיים שלך ל-15 דקות של תהילה.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

גומיית המרשמלו

המתחרים בשעשועון המופרע הזה, אמורים לתפוס את חתיכת המרשמלו הקטנה עם הפה שלהם, בעוד שראשיהם מחוברים לגומייה. מה ששמעתם. אם זה לא נשמע לכם מצחיק, אתם כנראה גם לא תאהבו הרבה שעשועונים יפניים סאדיסטיים אחרים.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

אדם אוכל ספגטי במייבש

כשם השעשועון כן הוא. אדם מנסה לאכול ספגטי בזמן שהוא מתגלגל בתוך מייבש עובד. המנצח הוא זה שסיים לאכול את כל הצלחת. בהנחה שהוא יוצא בחיים, כמובן.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

טריוויה עם ראש בתחת

על פניו, מדובר בטורניר טריוויה קלאסי. איפה הטוויסט היפני, אתם שואלים? המפסיד מקבל את התחת של המנצח לפנים. כמה פשוט. איך לא חשבו על זה קודם?

אין תמונה
שעשועונים יפניים

באולינג אנושי

זה נשמע בדיוק כמו שזה נראה: המתמודדים מתגלגלים בתוך כדורי באולינג עצומים במורד השביל המשופע. אתם הייתם עושים את זה בשביל לזכות במדיח כלים?

אין תמונה
שעשועונים יפניים

טטריס אנושי

השעשועון ההזוי הזה הוא בעצם הגרסה האנושית של בזבוז הזמן העתיק והאהוב, הטטריס. מתמודדים נאלצים לקפוץ ולתמרן את גופם באמצעות הפערים בקיר. למרבה הצער, לא מדובר במרווחים שבנויים בצורה ידידותית לבני אדם, ולכן המשחק הזה נראה כמו מקרה אבוד – מה שעושה את כל העניין לעוד יותר משעשע לצפייה. השעשועון אפילו עשה את דרכו לארצות הברית. שם, למרבה הפלא, הוא לא החזיק מעמד.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

כדורגל – עם משקפת

תהיתם פעם מה יקרה אם תקשרו משקפת לראשים של אנשים ותתנו להם לשחק כדורגל? זה, חברים, זה מה שקורה.

אין תמונה
שעשועונים יפניים
 

להפשיט את האישה

במשחק הפילוסופי הזה, הגברים מנסים להפיל בלוקים, כשמאחוריהם עומדת אישה עירומה. נשמע פשוט? אז זהו שלא. הגברים מחוברים לחבלים, אותם גברים אחרים מושכים בניסיון להפיל אותם לתוך אמבטיה נחמדה וחמה – מאוד חמה – של זפת. מי שנופל תוכה זוכה להפוך לסושי אנושי.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

מתיחת הדינוזאור האולטימטיבית

עוד ז'אנר אהוב של שעשועונים יפניים כרוך בתעלולים יצירתיים להפליא, כמו בשעשועון המתיחות הזה, בו דינוזאור ענק מפתיע כמה מתמודדים. הקטעים האלו מראים רק חלק מהרגעים הטובים ביותר בשעשועון הגחמני. לעיתים הוא גם מושחת וממש סאדיסטי, אבל הוא תמיד יצירתי.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

אין תמונה
שעשועונים יפניים

להתרסק על המיליון

נשמע לכם מוכר? אז כן, גם בשעשועון הפסיכי הזה המתמודדים חייבים לפתור חידות קשות בזמן שהם שרויים במצבים קיצוניים בלחץ גבוה, רק שכאן הרצפה התמימה למראה חושפת במהירות בור ללא תחתית. וכשהיפנים אומרים "ללא תחתית", הם מתכונים "ללא תחתית". אתם החוליה החלשה, שלום.

אין תמונה
שעשועונים יפניים

חזיית הכסף

"כמה מטבעות יכול להחזיק המחשוף שלך?" – זה שם המשחק. נמצא השילוב המושלם של קפיטליזם והחפצה של נשים במשחק אחד. השאלה האמיתית שעולה היא, כמה מטבעות צריך כדי לקנות בחזרה את כבודה של בחורה?

אין תמונה
שעשועונים יפניים

(מקור)