תרעומת בקרב קוראי מפות הכוכבים: גורמים מנאס"א אישרו את חשדותיהם של אסטרולוגים רבים לפיה קיימת מערכת כוכבים נוספת שמשפיעה על הזודיאק. במילים אחרות, הם אישרו שיש מזל חדש בגלגל המזלות: נושא הנחש.

על פי המידע החדש, מדובר למעשה במזל ה-12 החדש, שנמצא ממש בין עקרב וקשת. אלו מכם שמעורים בזודיאק אולי שמעו כבר בעבר על מזל נושא הנחש, שמוכר עוד מימי הבבלים.

לא ברור בדיוק מתי החליטו להוריד את המזל מן הזודיאק, אבל הסברה הרווחת היא שהסירו אותו בגלל ש-13 מזלות לא מתאימים ללוח שנה המורכב מ-12 חודשים. כעת, גורמים מנאס"א מאשרים את מה שאסטרולוגים טוענים כבר שנים וגורסים כי כבר אי אפשר להתעלם מקיומו של נושא הנחש.

View this post on Instagram

A post shared by TheEssenceOf (@theessenceof) on

אז מה חשוב לדעת על נושא הנחש? ובכן, על פי הממצאים החדשים, אלו מכם שנולדו בין ה-29 בנובמבר ל-17 בדצמבר הם בעצם בני מזל נושא הנחש. אסטרולוגים טוענים שיש לו הרבה מאפיינים שדומים לאלו של הקשת, כולל דחף ללמוד ואינטלקטואליות.

בני מזל נושא הנחש הם בעלי חוש הומור מפותח ונתפסים כאנשים בעלי אישיות כריזמטית ומושכת. מעבר לזה, הם לרוב אנשים מאוד ישירים שאוהבים לומר דברים ללא עכבות וגם "חושבים עם הלב" – מה שמסביר את הנטייה שלהם לאימפולסיביות.

מאפיינים פחות אידיאליים של בני מזל נושא נחש עלולים להיות הנטייה שלהם לקנא. כמו כן, הם יכולים להיתפס גם כאנשים עם בעיות אמון באחרים, גאים ואפילו מתנשאים. מבחינת הנטייה שלהם ליצירתיות ופתיחות רגשית, הם הכי מתאימים לבני מזל דגים. אף על פי כן, האינטלקטואליות שלהם עשויה להוביל אותם גם לזרועותיהם של בני מזל גדי.