משתמשת בטוויטר פרסמה איך כמעט פתחה בריצה מטורפת לאחר שגילתה דמות מפחידה מביטה בה ברשעות, ממש מחוץ לחלון ביתה.

הגולשת תיעדה את הרגע המבהיל ושיתפה תמונה של אותה דמות, שנראית כמו נזירה שטנית שבוהה בה מחוץ לחלון חדרה. לצד התמונה שפרסמה כתבה: "כמעט השארתי את כל המשפחה בבית הזה, עירומה והכל".

אבל למרבה המזל, אחרי כמה שניות של היסטריה, הגולשת הבינה שהדמות המסתורית בחלון היא בכלל לא מה שהיא חשבה בהתחלה. מדובר בסך הכול בהשתקפות של מסך הטלוויזיה שלה, עם פריים מתוך הסרט "קללת הנזירה" משנת 2019.

הציוץ הזה בטוויטר הפך לוויראלי בטירוף וצבר יותר מ-83 אלף ציוצים מחדש ו-473 אלף לייקים. אלפי גולשים הגיבו שגם הם נבהלו - עד שקלטו במה מדובר. אחד הגולשים כתב: "זה פאקינג הפחיד אותי עד שעשיתי זום על התמונה השנייה". גולש אחר הגיב: "הנשמה שלי עזבה את הגוף שלי עכשיו". בין התגובות נרשמו גם פנינים כמו: "פשוט הייתי נפטר", "הייתי משתין על עצמי" ו"הייתי עף מהחלון".

למרות הרגיעה הראשונית, חלק מתגובות הגולשים דווקא היו מלחיצות יותר כשאמרו ברצינות שהם דווקא לא בטוחים שמה שרואים בחלון זו השתקפות תמימה, משום שהתמונה לא תואמת במדויק את ההשתקפות. אחד מהם צייץ: "על המסך היא מקמטת את המצח אבל ל'השתקפות' יש חיוך קל". אחר הוסיף: "למען האמת, אני לא בטוח שזאת השתקפות. הגיע הזמן לזוז".

לא מלחיץ בכלל ביום גשום בו מיליונים נעולים בבתים בחושך.