מסיבת רווקות זה תמיד כיף - אלא אם כן כולן מצטלמות יחד ואז מגלות מהתמונה שרוח רפאים מפורסמת החליטה לרדוף אותן. נו, קורה לפעמים, תשאלו את קבוצת הנשים שטסה לסקוטלנד במיוחד כדי לחגוג מסיבת רווקות לאחת החברות.

הנשים, שהגיעו מאנגליה, החליטו לשכור אחוזה מבודדת בקיץ האחרון ליד אגם בשם לוך אק - ומסתבר שזו הייתה טעות ענקית. הנשים הצטלמו מספר פעמים ברצף ליד האגם וכשצפו בתמונות הן נחרדו לגלות שבאחת מהן נראית דמות מסתורית מצד שמאל למטה של הצילום. זה אולי לא היה כל כך מלחיץ, אם הן לא היו יודעות בוודאות שהבית הבא באזור נמצא במרחק של מספר קילומטרים מהן, ושאין עוד נפש חיה בסביבה.

תמונה קריפית
פה הכל בסדר | צילום: טוויטר\hollydca
תמונה קריפית
פה שום דבר לא בסדר כי יש רוח רפאים! | צילום: טוויטר\hollydca

כשהנשים ראו את זה, הן כמובן הגיבו בהיסטריה, ברחו מיד חזרה לאחוזה וניסו לברר מה לעזאזל היה שם - הרי הבטיחו להן אחוזה שמבודדת מספר קילומטרים מבתים אחרים באזור, אז מי הגיע לשם ואיך?

כשהנשים שמעו מהמקומיים הסבר לתופעה - הן רק נחרדו עוד יותר: מסתבר שלפני שנים רבות מת ילד בן 4 באותו אגם, לאחר שהלך לשם מתוך שינה וטבע. בעלי המוטל Coylet inn שנמצא באזור, טוענים שמאז יש דיווחים רבים על אנשים שראו דמות על טבעית של ילד בקרבת האגם, והם בטוחים שגם המוטל שלהם רדוף רוחות בעצמו. 

תמונה קריפית
הנה זה מקרוב, למקרה שפספסתם | צילום: טוויטר\hollydca

בעקבות הסיפורים הרבים, הנשים החליטו לעזוב את האחוזה במהירות ולהמשיך את החגיגות במקום אחר. הולי הופקינס, אחת הנשים שהצטלמו בתמונה ושהעלתה את העדות המלחיצה לטוויטר שלה, הבטיחה לגולשים שלא מדובר בפוטושופ ושהיא בעצמה נותרה באימה מוחלטת מאז.