עוקבי המדור שלנו בוודאי יודעים שיש לנו עניין גדול באסטרולוגיה. למעשה, רק לפני כחודש סיפרנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת השנה החדשה, על פי מפת הכוכבים. הפעם, לכבוד הוולנטיינס דיי, החלטנו לעשות לכם טובה ולספק לכם את המידע האסטרולוגי המלא על בני המזלות שהכי טובים לכם במיטה ובזוגיות - ועל אלה שממש לא.

דיברנו לאחרונה עם בועז פיילר, אסטרולוג התפתחותי והנציג הישראלי בארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית, בשביל לקבל ממנו כמה כיוונים טובים לגבי בני המזלות שאנחנו צריכים להקדיש להם יותר תשומת לב – ואולי גם כמה שאנחנו צריכים לשמור מהם מרחק. "חשוב לי להדגיש שכאשר מתייחסים באסטרולוגיה למערכות יחסים והתאמה מינית, אז יש כמה קווים מנחים שהם כלליים מאוד", מספר בועז. "כלומר, אם רוצים לבצע קריאה טובה ומדויקת, צריך לראות את כל מפת הלידה של שני בני הזוג". למרות זאת, ישנם כמה מאפיינים וקווים מנחים בגלגל המזלות שיכולים לסייע לכם למצוא פרטנר אידיאלי ובן זוג שיטריף אתכם מתחת לסדינים – הנה כמה דברים שכדאי שתדעו עליהם:

View this post on Instagram

A post shared by JP (@jp_means_jumpei) on

טלה

לבני המזל הזה קשה לו להיות בזוגיות. מצד אחד, טלה טיפוסי הוא (או היא כמובן) מאוד עצמאי וקשה לו להתפשר. הכל מאוד אישי עבורו ולכן, בשביל להיות עם מישהו אחד אז הוא צריך להזדהות עמו. ברגע שזה קורה, אז הוא מתמסר בלי פשרות. מצד שני, הוא יכול להתלהב מהר וגם לגמור מהר (את מערכת היחסים, כן?).

זוגיות אידיאלית: מאזניים, קשת ואריה.

בין הסדינים: תאומים, עקרב ודלי.

דיל ברייקר: בתולה, שור ודגים.

שור

שור אוהב לקחת את הזמן ולחכות לתנאים הנכונים. הוא אחד המאהבים הכי נהדרים שיכולים להיות לכם. הוא יבשל וידאג שתמיד תהיה אווירה טובה ונוחה – הבעיה שלהם היא להצליח להתאהב. לפעמים יכול להיות להם לא רק קשה להכניס אנשים אחרים מתחת לסדינים, אלא גם לליבם. הם יכולים להיות מאוד מיניים מצד אחד, אבל לא אינטימיים מצד שני. הם יכולים להיות מאוד עקשנים, אבל אם הם כבר מצאו פרטנר אז תהיה להם מערכת יחסים הרמונית. כמו כן, יש להם נטייה להתמכרות למין ולעיתים מוגדרים בתור "המאוננים של גלגל המזלות".

זוגיות אידיאלית: גדי ובתולה.

בין הסדינים: סרטן, דגים ועקרב.

דיל ברייקר: קשת.

תאומים

בן מזל תאומים יכול להתנסות בהרבה דברים אבל לא להשתקע. הוא נמשך מאוד לטרנדים, בין אם זה מסיבות סווינגרים או סצינת ה-BDSM. הנטייה הזאת היא בדיוק הסיבה שלפעמים חשוב שהוא יידע להתחבר דווקא אל עצמו ולא רק למה שאופנתי. הוא יכול להיות אדם מאוד מלומד וסקרן, אבל אם אין לו עוגן אז הוא יכול להיסחף. יש להם נטייה לריבוי מערכות יחסים או פרטנרים מיניים – במילים אחרות, הם אולי פחות מצטיינים במונוגמיה.

זוגיות אידיאלית: מאזניים ודלי.

בין הסדינים: קשת, טלה ואריה.

דיל ברייקר: גדי, עקרב.

סרטן

בן המזל הכי רגשי. בשביל להיפתח מינית חשוב להם לייצר אינטימיות ולהרגיש שייכות. קשה להם להתחבר עם משהו שמרגיש להם זר. אם הפרטנר לא מהשבט שלו (בן אותה עדה, רקע תרבותי, אזור או ממעמד סוציואקונומי), אז יהיה לו קשה בהתחלה. הם אוהבים אנשים שמזכירים להם את המשפחה שלהם. הם צריכים בני מזלות שיכולים לספק להם קשר רגשי. הם צריכים מערכת יחסים שהיא סימביוטית עם בן זוגם – כזו שלא ניתן להפריד בין המרכיבים.

זוגיות אידיאלית: דגים ועקרב.

בין הסדינים: גדי.

דיל ברייקר: תאומים, אריה, טלה ומאזניים.

 

View this post on Instagram

A post shared by Aesthetic �� (@kowyie) on

 

אריה

אריה מאושר כשהוא יודע שהוא הכי טוב שהיה לכם במיטה – בין אם זה נכון או לא. הם מאהבים נהדרים ומפנקים. הם יגרמו לפרטנר שלהם להרגיש כמו מלך. למרות זאת, הם חוטאים בנהנתנות ומבחינת אגו, יכולים גם להיות מאוד שתלטניים. כלומר, אם תבקר אותם או תגיד שהם פחות ממושלמים, הם מאוד יעלבו. הם מאוד רגשיים ונוטים לעשות הכל מהלב.

זוגיות אידיאלית: קשת וטלה.

בין הסדינים: תאומים ומאזניים.

דיל ברייקר: שור, עקרב, דגים וגדי.

בתולה

בן מזל בתולה הם מאוד קפדניים. בן מזל בתולה טיפוסי תמיד יקום לשטוף את עצמו אחרי הסקס. מערכות יחסים איתם יכולות להרגיש לפעמים כאילו הכל צריך להיות בדיוק כמו שהם רוצים. מהבחינה הזאת, מין יכול להראות להם מלוכלך. אם הם אנשים שמתחברים לגוף שלהם, הם יכולים להיות מאהבים מדהימים מהסיבה שמטבעם, הם שואפים שלא להפסיק להשתפר.

זוגיות אידיאלית: גדי ושור.

בין הסדינים: עקרב וסרטן.

דיל ברייקר: קשת, טלה ודלי.

מאזניים

בן מזל מאזניים צריך להתנסות בכל מיני מערכות יחסים. הוא יכול להיות בזוגיות מונוגמית ואז להחליף אותה עם פוליאמורה. לעיתים הם יכולים להרגיש שמה שמאזן אותם נמצא דווקא בפרטנר והם צריכים להיזהר מזה – שמא הם יאבדו את עצמם בזוגיות. בן מזל מאזניים צריך להיות מחובר לעצמו לפני שהוא הולך לאיבוד בפרטנר שלו.

זוגיות אידיאלית: תאומים ודלי.

בין הסדינים: קשת ואריה.

דיל ברייקר: סרטן, גד, דגים ושור.

עקרב

המזל הכי מיני של הזודיאק. לא רק שזו פעילות מועדפת על עקרב, סקס יכול להיות לעיתים מאורע מכונן מאוד עבורו – לעיתים, אפילו טראומתי. סקס יכול לעצב אותו ונקשר אצלו מאוד לעולם הפסיכולוגי והרוחני. עקרבים יכול להיות טוטאלים מאוד. הם ירצו להבין מי אתה באמת ולראות אותך מתחת למסכה והבגדים, כי עקרב טיפוסי יודע שמה שקורה מתחת לפני השטח הרבה יותר מעניין והרבה יותר אמיתי. עקרב טיפוסי שונא שטחיות.

זוגיות אידיאלית: סרטן ודגים.

בין הסדינים: בתולות וגדי.

דיל ברייקר: תאומים וטלה.

 

קשת

בן מזל קשת הוא אדם הרפתקני מאוד. קשה לו כשהזוגיות לא מספיק צבעונית ומרהיבה כמו שהיא בדמיונו. מצד שני, הם גם אוהבים פשטות. בשבילם, פשטות זה הרבה יותר מיוחד מגינונים ונימוסים. הם אוהבים סקס בטבע. מיניות יכול להתקשר להם להיבטים רוחניים ואידיאולוגיים – ואף להיות פילוסופית. החיבור עם הפרטנר צריך להיות אידיאולוגי ולא מישהו שיכול להיות כבד מדי.

זוגיות אידיאלית: טלה, אריה ותאומים.

בין הסדינים: דלי ומאזניים.

דיל ברייקר: גדי ועקרב.

גדי

בן מזל גדי יכול להיות מעט מתוסבך עם מיניות או רגשות אשם. על כן, יהיה בעיה עם אקטים טאבואיסטיים ושוברי מוסכמות. מיניות עלולה להיות עצורה מאוד עבור בן מזל גדי. מצד שני, הם יכולים גם לתפוס את המקום של המחנכים בזוגיות ולהיכנס למערכת יחסים של "מורה ותלמיד". לצורך העניין, פרטנרים צעירים זה קלאסי עבורם. בזוגיות בריאה הם יהיו אתים ובריאים – כזו שנראית טוב בעיני השכנים. אם הם יותר פתוחים, הם כן ימשכו לטאבו, אבל בצורה מסודרת. לעיתים יהיה להם קושי להביע רגש וחום.

זוגיות אידיאלית: שור ובתולה.

בין הסדינים: דגים ועקרב.

דיל ברייקר: תאומים ואריה.

דלי

בן מזל דלי מכבד את איבר המין הגדול מכולם – המוח. הם יאהבו לעשות אהבה עם השכל ועל כן, צריך להדליק אותם רעיונות ואינטלקטואלית. אם אין להם את זה הם עלולים להיות מנותקים ולא מיניים. מצד שני, אם יש להם את החיבור האינטלקטואלי אז תהיה להם זוגיות מתקדמת ואלטרנטיבית – אולי אפילו אחת שמקדימה את זמנה. הם עשויים להימשך למערכות יחסים מורכבות יותר ולא קונבנציונליות (פוליאמורה לדוגמא).

זוגיות אידיאלית: תאומים ומאזניים.

בין הסדינים: קשת וטלה.

דיל ברייקר: סרטן ובתולה.

דגים

בן מזל דגים יכול להסתדר זמן ארוך בלי מיניות. למרות זאת, הוא יכול גם להפוך מיני עם זרים מוחלטים. באופן עקרוני, יש בהם משהו שיכול להיות מושפע מהסביבה יותר מדי ולהתכנס לבועה פרטית. לעיתים, יהיה לו קשה להבין שזוגיות אינה מושלמת. הוא צריך להתבגר ולהבין שאנחנו לא חיים בגן עדן – שאם לא תעשה מאמץ לשנות את המצב, אז אף אחד לא מבטיח שהוא ישתנה לטובה. מצד שני, הוא יתקשה להבין גם שאם אתה כן מתאמץ לשפר את המצב, אז אף אחד לא מבטיח שזה יפתור אותו מסבל.

זוגיות אידיאלית: בתולה, עקרב וסרטן.

בין הסדינים: שור וגדי.

דיל ברייקר: אריה ומאזניים.

 

נו, אז אתם מרוצים ממה שמהתשובות שהאסטרולוגיה סיפקה לכם? גם אם לא, אין מה לעשות חברים. שיהיה ולנטיינס שמח לכולם!

***

לאתר של בועז פיילר לחצו כאן.