זה לא סוד שאנשים רבים מזייפים אורגזמות, בייחוד נשים. בין שזה כי אתם לא מסופקים מספיק ומבינים שגם לא תהיו, או שזה כי אתם פשוט עייפים ורוצים "לגמור עם זה", ככל הנראה שרבים מכם מצאתם את עצמכם בסיטואציה של זיוף אורגזמה. למעשה, סקר חדש חושף עד כמה התופעה נפוצה ואת הסיבות הנפוצות ביותר שאנשים עושים את זה.

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם? 

הסקר נעשה על ידי אתר לחינוך מיני בשם "קינקלי", שלפי תוצאותיו, נראה שלא פחות מ-80 אחוז מהאנשים שנשאלו ענו כי זייפו אורגזמה לפחות פעם אחת בחייהם. 1,200 האנשים שענו על הסקר נשאלו גם על הסיבות שהם מזייפים אורגזמות. ואלה הן הסיבות שנמצאו הנפוצות ביותר:

"לא רציתי שהפרטנר/ית שלי ירגיש/תרגיש רע"

"רציתי שהפרטנר/ית שלי ירגיש/תרגיש טוב"

"הייתי מסופק/ת מינית, אבל עשיתי את זה כי הרגשתי שמצפים ממני לסיים את האקט"

רציתי שהמפגש המיני יסתיים".

מבחינת ההבדלים בין המינים, נמצא כי 87 אחוז מהנשים זייפו אורגזמה מתישהו בחייהן, לעומת 69 אחוז בקרב הגברים. הסקר מצא גם כי נשים מזייפות אורגזמה ב-37 אחוזים מהזמן, לעומתן הגברים מזייפים רק 9 אחוזים מהזמן. נוסף לכך, נראה שנשים פחות מגיעות לאורגזמה, שכן לפי הסקר נשים ענו כי הן מגיעות לאורגזמה 70 אחוז מהזמן, ואילו גברי ענו שהם מגיעים לאורגזמה 86 אחוז מהזמן.

זוג במיטה
גם גברים מזייפים | צילום: gpointstudio, shutterstock

עוד ב-mako בריאות:
>> כתם הלידה התגלה כמשהו קטלני ומסוכן הרבה יותר 
>
> 180 אלף ישראלים סובלים מהתופעה הזו

62 אחוז מהאנשים מגישים שסקס אמור להסתיים בפורקן מיני אצל שני המינים. אבל האנשים שמאחורי "קינקלי" רוצים לשנות את החשיבה הזאת. "מפגשים מיניים נועדו לטובת עונג מיני", כתבו מחברי הסקר. "אורגזמה היא לא סימן ל'מפגש מיני מוצלח'"!

זה לא אומר שאורגזמה לא צריכה להיות חלק מהחוויה, אבל אין ספק שהיא לא הדבר הכי חשוב, כפי שרבים נוטים לחשוב. כל מה שקורה לפני הפורקן המיני או אחריו יכול להיות מספק באותה מידה. ואולי אם היינו מקבלים את זה יותר, אנשים לא היו נאלצים לזייף אורגזמות בתדירות כזו גבוהה, שזה לא בדיוק דבר מהנה.

דבר נוסף ולא פחות חשוב שכדאי לקחת מהסקר הזה: במקום לזייף אורגזמות, מומלץ לעזור לפרטנרים שלכם ולהראות להם אילו דברים הם יכולים לעשות כדי לעזור לכם להגיע לאורגזמה אמיתית ולא מזויפת. אל תשכחו שתקשורת טובה היא המפתח לחיי מין מספקים.