המתעמלת האולימפית ניקול זליקמן, שהגיעה למקום השביעי באולימפיאדת טוקיו 2020 התארחה אמש (א') אצל פאולה וליאון וסיפרה שרצתה לבוא ולדבר על דימוי גוף, אכילה רגשית ועומס מנטלי בשביל כל הבנות האחרות שאין להן יכולת להביע קול.

זליקמן שפרשה באופן רשמי מהאימונים לפני חודש וחצי שיתפה על ההלם לחזור לחיים "רגילים" ("רק בגיל 21 קיבלתי מחזור סדיר" - "אכילה רגשית מטורפת") ועל ההערות שהיא מקבלת ("למה הפנים שלך התעגלו" – "כמה עלית במשקל מאז שפרשת מהמשחקים"). לדבריה, היא כבר התרגלה לא להתייחס ברצינות לכל הערה ויש לה מסר אחד ברור להעביר לכולם ולכולן - "אני לא חושבת שזה חשוב בכלל, מספר לא מגדיר אותנו".

בפוסט שעלה בפייסבוק לאחר השידור היא כתבה: "ביקשתן וביקשתם רבות שאדבר על נושא הדימוי גוף. היום נפלה בחלקי הזכות להשמיע קול קטן אישי שלי אצל פאולה וליאון בתוכנית הבוקר שלהם. גם אנחנו בנות אדם והביקורות האלו על המשקל והנראות יכולות למוטט! תפסיקו בבקשה להיכנס לאחרים בענייני הדימוי גוף. אין טעם להגיב: השמנת, רזית לאף אחת ולאף אחד! אתם לא יודעים מה הבן אדם הזה עובר!!!". היא סיימה את הפוסט בבקשה אחת - "צאו לאנשים מהמשקל".