לאתר של ד"ר יצחק דנו

קמטים, רפיון וירידה בנפח העור הן תופעות טבעיות של ההזדקנות, אשר יכולים להוביל לתסכול ואי נוחות אצל אנשים רבים. סקולפטרה הוא טיפול אסתטי בטוח ויעיל שיכול לעזור להחזיר לעור את המראה הצעיר והמוצק שלו.

מהו בעצם סקולפטרה?

סקולפטרה הוא חומר מילוי המוזרק בצורה תת עורית שמטרתו להגביר את ייצור הקולגן בעור. הקולגן הוא חלבון חיוני המעניק לעור את המראה הצעיר והמוצק שלו. עם הגיל, ייצור הקולגן בגוף יורד, מה שמוביל להופעת קמטים, רפיון עור וירידה בנפחו. שימוש בקולגן מסייע בטיפול בתופעות אלו.

איך עובד הטיפול?

סקולפטרה עשוי מחומצה פולילקטית, חומר טבעי המצוי בגוף האדם. כאשר החומר מוזרק תת עורית, הוא מגרה את הגוף לייצר יותר קולגן. התוצאות מתחילות להיראות לאחר כ-3 חודשים מההזרקה הראשונה, ומגיעות לשיאן לאחר כ-9 חודשים.

למי מתאים הטיפול?

טיפול בסקולפטרה מתאים הן לנשים והן לגברים לרוב מגיל 40 ומעלה, המעוניינים להצעיר את מראה עור הפנים. החומר יכול לשמש כטיפול בקמטים באזורים שונים בפנים, כגון: במצח, בין הגבות, סביב העיניים, באזור הפה, בצוואר ועוד.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול בסקולפטרה מתבצע במרפאה, תחת הרדמה מקומית. ההזרקות מתבצעות באמצעות מחט דקה, והן לרוב אינן כואבות. הטיפול נמשך כ-20 דקות.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי השכיחות של טיפול בסקולפטרה כוללות: שטפי דם, כאב מקומי ונפיחות.

תופעות לוואי נדירות יותר כוללות: דימום בעור וזיהום.

בטיחות השימוש בסקולפטרה

סקולפטרה הוא חומר בטוח לשימוש, אך כמו כל טיפול רפואי, קיימים גם סיכונים מסוימים. ועל כן חשוב להתייעץ עם רופא/ה מומחה לפני הטיפול.

לסיכום, סקולפטרה הוא טיפול אסתטי, בטוח ויעיל להצערת עור הפנים. החומר מגרה את הגוף לייצר יותר קולגן, מה שמוביל להעלאת המיצוק והנפח של העור. הטיפול מתבצע במרפאה תחת הרדמה מקומית, והוא לרוב אינו כואב.

אודות ד"ר יצחק דנו - דנו אסתטיקס

ד"ר יצחק דנו הוא רופא מומחה אף, אוזן, גרון ופלסטיקה של הפנים, בעל תת התמחות בפלסטיקה של הפנים. למרכז את תחום ניתוחי האף הרפואיים, הפלסטיים והמשחזרים בהדסה עין כרם ובעל קליניקה העוסקת בתחום הרפואה האסתטית במודיעין. הוא בעל מעל 25 שנות ניסיון בניתוחי אף ואלפי ניתוחים פלסטיים של האף מהמורכבים הקיימים בתחום. כמו כן, ד"ר דנו הכשיר מומחים בתחום הכירורגיה הפלסטית וא.א.ג בנושא ניתוחי אף פלסטיים בארץ ובעולם, ומספק יעוץ לבעיות ניתוחיות מורכבות בניתוחי אף פלסטיים לרופאים בארץ ובחו"ל.