דרמה התרחשה שלשום במרפאת קופת חולים כללית נוף ים באילת. תושב העיר בשנות הארבעים לחייו הגיע למרפאה כדי לקבל טיפול עבור אמו. בשלב מסוים האיש טען שהרופא במרפאה לא טיפל באמו, לא נתן לה הפניה לרופא מומחה ואז במקום פרצה מהומה גדולה. הוא הסתער לעברו של הרופא ההמום וצעק לעברו: "אתה רוסי מסריח, לא רק רוסי. זה מה שאתה... תראה מתי התקשרתי". הרופא ביקש מעובדי המרפאה להזעיק את המשטרה.

  >> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

"אתה רוסי מסריח זה מה שאתה", צעק הבן לעבר הרופא. "את תיתני הפניה כי ככה צריך. תסתכלי מה עשית. את גיבורה עליה, תהיי גיבורה עליי", הטיח בנה של המטופלת באחת מעובדות המרפאה. לאחר מכן פנה לרופא: "בוא גם אתה. תביא 200 קציני ביטחון. תתקשר ל-200 קב"טים".

עובדי המרפאה ניסו למנוע מהבן להכות את הרופא. במקום פרצה מהומה גדולה שנמשכה דקות ארוכות. "זה היה מפחיד מאוד", תיאר עד ראייה שהיה במקום, "לא היה חסר שהבן היה מתנפל על הרופא שנסער מאוד מזה שהוא כינה אותו: 'רוסי מסריח' ומכה אותו".

בסופו של דבר הגיעו למקום שוטרי מרחב אילת והבן נלקח לחקירה. החוקרים גבו עדויות מעובדי המרפאה ומהרופא. הבן החשוד באיומים נחקר באזהרה. להגנתו טען כי אמו לא קיבלה טיפול ויחס הולם והוא התרעם על כך אבל לא התכוון לפגוע באיש.

עוד ב-mako בריאות:
>> חיסון לקורונה: הסיבה שכואב לכם במקום ההזרקה
>> 29 מתים: המדינה שהצליחה להשתלט על הקורונה
>> הוכח: התבלין הזה עוזר לשריפת שומן בגוף

בתום החקירה הוא שוחרר. במשטרה מתכוונים להגיש נגד האיש כתב אישום בגין איומים על עובד ציבור. "זה מקרה חמור של איומים כלפי עובד ציבור שיכול היה בקלות לגלוש לאלימות פיזית", ציינה קצינת החקירות והמודיעין במרחב אילת, סנ"צ חגית בן שאנן, "התיק הועבר למחלקת התביעות עם המלצה להגשת כתב אישום".