תמונה של אישה המראה את גבה החבול הפכה לוויראלית בשבוע האחרון והסיבה לכך אף מוזרה יותר ממה שאתם חושבים. היטש פאטל, מסז'יסט שיתף תמונות ובה נראה גבה של מטופלת שלו, מלא בסימנים אדומים שנראים כואבים במיוחד. לטענתו, העבודה שלה גרמה למצב הזה.

>> לייק בפייסבוק כבר עשיתם?

מה שהותיר כל כך הרבה אנשים בשוק טוטאלי ברחבי הרשת, זו העובדה שהלקוחה אינה עובדת בחברת הובלות, אלא היא מעצבת שיער. בפוסט, ששותף כבר 23 אלף פעם - כתב פאטל כי "כיוון שמעצבי שיער מבלים שעות ארוכות בעמידה שפופה, כאשר הם מחזיקים מברשת שיער ביד אחת ומייבש שיער ביד השנייה, השרירים מתפתחים ומתחילים להחזיק את השלד בפוזיציה לא טבעית".

לכן, בסוף יום עבודה, כשמעצבי שיער חוזרים לביתם ורוצים לנוח בתנוחה רגילה, זה יכול להשפיע משמעותית על הגב שלהם, שלמעשה רגיל להיות בתנוחה לא רגילה ולא נוחה במהלך כל היום. "בעבודה שכוללת עמידה במצב סטטי במשך זמן רב, מצטברת סטגנציה בזרימת הדם (מצב שבו הדם אינו זורם בצורה תקינה) בשריר וגורמת לכאבים", הסביר פאטל ל-Daily Mail . הסטגנציה יכולה לגרום להופעה של פטכיה – שטפי דם זעירים הנגרמים עקב דימום בנימים, שהם בעצם האדמומיות שנראית בתמונות.

עוד ב-mako בריאות
>> אתם חייבים להפסיק להוסיף לימון לשתייה שלכם
>> לעולם אל תאכלו את הדברים האלה ביחד
>> לא מחלה: זאת תרופה שגרמה לעיוות הזה

פאטל הסביר כי הוא מטפל בשיטת העיסוי הסיני העתיקה "גואה-שה", המסייעת בהגברת זרימת הדם במקומות שונים בגוף. "באמצעות ה'גואה-שה', הגוף משחרר את הרקמות הפגועות בתוך השרירים. הסימנים האדומים מראים היכן יש רקמות פגועות".