שגרת טיפוח נכונה ובריאה היא חשובה ביותר לשמירה ותחזוקת עור הפנים באופן יומיומי, תמיד ובמיוחד עכשיו. אם עדיין לא יצרת לעצמך שגרת טיפוח - לא מאוחר להתחיל לסגל כזו. אין סיבה להעמיס מוצרים ולקוות לטוב, יש דרך נכונה לבנות שגרת טיפוח והיא להבין מהו סוג עור הפנים שלך ולהשתמש בשיטתיות עם מוצרים מתאימים בסדר הנכון. ריכזנו עבורך את מוצרי הטיפוח הבסיסיים, שהם בגדר חובה:

שלב ראשון ניקוי עור הפנים: סבון פנים לשימוש יומיומי. כדאי לשטוף את הפנים פעמיים ביום – בבוקר ובערב. הקפידי להשתמש בתכשירים המותאמים לסוג עורך ובעלי רכיבי ניקוי ידידותיים נטולי סולפאטים .(SLS) חשוב לזכור, שלב זה קריטי להצלחת השלבים האחרים - כשהעור נקי, הוא מוכן לספוג אליו את המרכיבים הפעילים בתכשירים האחרים ולעבוד בצורה אפקטיבית ואופטימלית.

שלב שני הכנת העור ומרקם העור: סרום לשימוש יומיומי על עור פנים נקי. הסרום הינו תמצית מרוכזת של חומרים פעילים ומשום שכך, מומלץ למרוח על עור פנים נקי ולפני קרם הפנים על מנת להגביר את הלחות בעור הפנים ושיפור במרקם העור.

היכן שלבים 3-5 ? קיצרנו אותם. כאן היו יכולים להיכנס עוד מספר שלבים הכוללים לחות, הגנה מהשמש וכיסוי. אבל למי שמעדיפה לחסוך בשלבים, למהר לשגרת היום שלה ועדיין מעוניינת להיראות במיטבה ולקטוף מחמאות, BB Cream הוא הפתרון היעיל עבורה.

סבוקלם (צילום: יח"צ SeboCalm)
שגרת בוקר אידאלית | צילום: יח"צ SeboCalm

המקור של המייק אפ הוא בקוריאה הדרומית, שם נוצר במטרה לכסות פגמים בעור. עם הזמן והמעבר למערב, שודרג המייק אפ על סוגיו, צבעיו ויתרונותיו. בחירת סוג המייק אפ, אופן השימוש ושילובו עם הסגנון האישי שלך, יוכלו לעזור לך להשיג את המראה שאת אוהבת ולהפיק את המרב, גם בכל הנוגע לבריאות העור ושמירה עליו.

עם BB Cream של Sebocalm תוכלי לדלג על שלבים 3-5 ולהיות מוכנה ליציאה מהבית בתוך רגע!

התכשיר ההיפואלרגני המותאם לאקלים הישראלי, מעניק כיסוי מושלם, קרם לחות למיצוק העור והגנה מהשמש SPF20 והכל במוצר אחד  BB Cream:  מייקאפ נמרח בקלות על עור הפנים, מומלץ למרוח עם מברשת או ספוגית, למרות שגם מריחה קלה באמצעות הידיים כפי שמורחים קרם לחות יכולה לספק. המייקאפ מכסה כתמים ופגעי שמש ומעניק לעור מראה חלק ואחיד לאורך זמן. מיטיב להסוות הבדלי גוון, מבלי להבליט קמטוטים, ואינו משאיר ברק או שמנוניות על העור.

כבר בשימושים הראשונים תרגישי כיצד המוצר ממצק את העור ומסייע בצמצום מראה הקמטוטים, בעזרת שילוב ייחודי של פפטידים מחומצת האמינו פרולין.

ככלל הקפידי להשתמש במוצרי טיפוח היפואלרגניים לעור רגיש אשר ישפרו את מראה העור וימנעו אלרגיות, פריחות, רגישויות יתר וגירויים.

BB Cream של SeboCalm מתאים לעור רגיל עד יבש ומוצע בשלושה גוונים לבחירתך: גוון טבעי 01, גוון בז' בהיר 015, גוון בז' 02.

BB (צילום: דרור עינב)
BB Cream של SeboCalm | צילום: דרור עינב

.