אנחנו ב-mako מגשימים חלומות, אז לקחנו כמה חברים, שחלקם לא שתו חלב אם מעולם ואחרים שלא ממש זוכרים את החוויה, ונתנו להם להתנסות בלהיות תינוקות ליום אחד. הנה התשובה לשאלה החשובה ביותר בחיים – האם חלב אם זה טעים?

כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

הציפיות של הנסיינים לקראת הטעימה היו מאוד חיוביות, "שמעתי על זה דברים טובים", "בטח זה כמו חלב רק ממש מתוק" או פנטזיות לגבי משהו שדומה לחלב וניל. כולם היו מאוד אופטימיים לקראת הטעימה, ואחד הנסיינים היטיב להגדיר זאת, "הציפיות שלי בשמיים". רתיעה לקראת האירוע לא נרשמה בקרב הנסיינים.

הכי בריא שיש

כולם עברו את הטעימה בשלום, ואחד הנסיינים המרוצים אף אמר שזה בטח היה יותר טעים אם זה היה חם. בנאדם נתן לכם את מיטב החלב שלו, וזה מה שאתם אומרים. אנשים פשוט מתנהגים כמו תינוקות, זה נורא.

אך אם נשים את השעשוע בצד, חלב אם זה באמת הכי בריא. לאחר שחוקרים הבינו כי חלב האם מגן על תינוקות מפני מחלות רבות, הם גם מצאו שיש יעילות בתרופות נגד סרטן המבוססות על חלב האם, גם למבוגרים.

חוץ מזה, יש אנשים שטוענים שהוא גם יכול לרפא דלקות אוזניים ועיניים, להקל על כאבי גרון ולטפל בכוויות ועקיצות. חלב אם אפילו נמצא יעיל בטיפול בבעיות עור כמו אקנה. אז אם יש לכם קצת חלב אם מיותר בבית (עדיף שתכירו את האם ותדעו מהיכן הוא מגיע, ושימו לב שהוא עדיין טרי), אל תהססו לטעום אותו, זה לא כזה רע בסך הכל. 

עוד ב-mako בריאות:
>> קבלו אותה: הדיאטה הנכונה לשנת 2016 + הטבה לגולשי מאקו
>> מה מסתתר בקופסאות שימורים? רמז: לא חומרים משמרים
>> מרק עוף? המאכלים שיכולים להחמיר את המחלה שלכם