עצה טובה שהיית נותנת לעצמך בגיל ההתבגרות

דלגי על מתמטיקה. אולי גם על השאר. היו לי הפרעות קשב כל כך קיצוניות ונלחמתי לעשות מבחנים בתנאים שאשרוד, קיבלתי חדר נפרד לכל הבגרויות, מגה הארכת זמן, הייתי פוסטר בוועדת חריגים נראה לי. השקעתי הרבה אנרגיות לעבור את זה. היום נראה לי מאוד לא רלוונטי, הייתי אומרת לי לעזוב באהבה.

קרייב מושחת במיוחד שאת לא מצליחה להתגבר עליו

מתוקיםםםם. שוקולד, עוגות, גלידות שכוללות שוקולד שמתמזג עם חמאת בוטנים ובייגלה ועוד ועוד. סוכר בתצורה מושחתת בלבד. זה ריגוש שמפרק אותי. צורת הפיתוי הכי נפוצה למכירים אותי. אין לי עכבות בזה. 

עקבו אחרינו בפייסבוק ותקבלו את כל הכתבות ישר לפיד >

הארוחה שאת הכי משקיעה בה ביום

זו שאוכל מחוץ לבית כנראה. אני לא מאוד חזקה במטבח. אני מעריכה ארוחות בחוץ.

הרגל טיפוח סודי שמשאיר אותך צעירה

סבון פנים וקרם פנים לפני השינה וגם בבוקר. הלכתי לטיפול פנים פעם ראשונה לפני חודש וזה היה מאוד לטעמי. ובעיניי דיקור זו דרך טובה מאוד לנשום ולהאריך חיים.

השיגעון הקטן שרק החברים הקרובים שלך מכירים

אסור לגעת לי במרפק ואסור לגעת לידי במרפקים. משהו מצמרר אותי שם. אסור שיהיה שום קשר לאיבר הזה. רוב החברים ביראת קודש לזה לידי.

כרמל בין (צילום: דור לב)
צילום: דור לב

אמונה תפלה שאין מצב שאת מוותרת עליה

אני לא הצלחתי לדבוק באמונות תפלות. ג'וי (ריגר) מרגילה אותי ששתינו עוברות מאותו צד של עמוד ולא מתפצלות כשאנחנו הולכות יחד ברחוב.

תרופת הסבתא הכי שווה שלך

צ'ייסר של ג'ינג'ר, לימון, דבש וכורכום. שורף ומאפס את הגוף. כשהכול בווליום גבוה זה מאוד מדויק.

הטריק שלי להתמודד במצבי לחץ

לשמוע מוזיקה. נסיעות מאוד מרגיעות אותי. ונראה לי שקודם כל לדבר עם ג'וי, זה האיזון הכי טוב.

העצה הכי טובה שאימצת מהמאמן לחיים שלך

לזכור שאני לא מיוחדת. בכולם עוברות אותן תחושות ומחשבות. זה מאוד יפה ומקרקע ועוזר לא לקחת את עצמנו ברצינות מדי, לראות שלא המצאת את הגלגל. כל מה שהרגשת הרגישו לפניך וירגישו אינסוף אחריך.

3 פעולות קטנות שאתה עושה בשביל עצמך כל יום

כל בוקר אומרת עם ג'וי משפט מהסידור שיש לנו ליד המיטה, אנחנו ממלמלות אותו עם עיניים עצומות לפעמים. תמיד מוזיקה ברמקולים שבסלון מהרגע שנפתח היום, כזו שמתאימה לאנרגיה. סוף יום עם כוס יין אדום לנקות ולהרגיע, גם לבד מאוד אוהבת.

ההשפעה הכי חיובית שיצאה לך מתקופת הקורונה

ראיתי איך הכול קטן קטן ושתיתי מלאנתלפים יין עם הבחורה שלי.