על פי הפילוסופיה והרפואה הסינית, נשים נהנות הרבה יותר ומרוויחות הרבה יותר מסקס מאשר גברים. בכל פעם שאישה מגיעה לאורגזמה היא פולטת אנרגיה נשית אותה קולט הגבר בזמן יחסי המין. האנרגיה הנשית הזאת נקראת אנרגית היין והיא מתחדשת בגוף ולא מתכלה במהירות.

>> כבר עשיתם לנו לייק בפייסבוק?

הגברים, לעומת זאת, מפסידים. בזמן האורגזמה שלו הגבר שופך זרע, כלומר אנרגיה גברית של יאנג. בנוסף, בנוזל הזרע נמצאת גם אנרגית הג'ינג שהיא תמצית החיים, ובפילוסופיה הסינית נקראת "תמצית הדרקון". מדובר בתמצית הכי חזקה, מזינה ומשולה לאריכות ימים בטבע.

האישה זוכה באנרגיה הזו בכל פעם שהיא מקיימת יחסי מין. אנרגיית הג׳ינג מאזנת לה את המערכת ההורמונאלית ,ובכך מזינה את עורה של האישה ואת יופייה, מעודד את מערכת החיסון ושומרת לה על הנעורים. בנוסף, על פי הרפואה הסינית, אנרגיית הג'ינג מסייעת במניעת מחלות, מצבים של חולשה ודיכאון.

איך הגבר יכול לשפר את מצבו, ובדרך לשפר את מצבה של האישה? הסוד לכך טמון בתשע הרמות של האורגזמה הנשית. בכל רמה חווה האישה חוויה אנרגטית ופיזית אחרת. על הגבר, על פי הכתבים הקלאסיים, לנסות ולהביא את האישה לכל אותן תשע רמות אנרגטיות במהלך האקט המיני על מנת שהתהליך יתמוך ויחזק גם את האנרגיה שלו. כך יקבל גם הוא כמויות גבוהות של אנרגיה מהסקס ולא ירגיש שהפסיד.

עוד ב-mako בריאות:
למה יותר מדי היגיינה מסוכנת לבריאות שלכם?
כך תפענחו את בדיקות הדם שלכם
זוג מחובק במיטה (אילוסטרציה: Siri Stafford, Thinkstock)
רצוי להחזיק אחד בשני, רגע אחרי שהכל נגמר | אילוסטרציה: Siri Stafford, Thinkstock


9 גוונים של אדום

בקצרה, אלה הם שלבי האורגזמה הנשית:

רמה ראשונה: קשורה אנרגטית למערכת הנשימה. בשלב הזה האישה נושפת ומתנשפת, הלחות בגופה עולה והיא מגיעה לאורגזמה.

רמה שנייה: קשורה אנרגטית ללב ולקצה הלשון. בנקודה הזו לאישה יש דחף לנשק את הגבר ולחוש את הלשון שלו ובכך להתחבר לליבו. 

רמה שלישית: קשורה למערכת העיכול והספיגה בגוף. בזמן הסקס מערכת השרירים של האישה הופכת להיות אקטיבית יותר, היא רועדת מעט ואוחזת בגבר בחוזקה כמו שחיה אוחזת בטרף שלה.

רמה רביעית: קשורה אנרגטית לכליות ולשלפוחית השתן. בשלב זה האישה חווה רצף התכווצויות של צוואר הרחם והפרשות נוספות מתחילות לזרום מהנרתיק. בשלב הזה האישה מתחילה להירגע מבחינה נפשית ורגשית והאנרגיה של בני הזוג משתחררת.

רמה חמישית: בשלב הזה גוף האישה הופך להיות רפוי, השרירים משתחררים, המפרקים והעצמות נמתחים ולעיתים יש צורך לאישה לנשוך את בן זוגה ללא כל סיבה, רק למטרת גירוי אנרגטי.

רמה שישית: מיוחסת לכבד ולמערכת הנוירולוגית. האישה מתפתלת מהר, כמו נחש, מנסה לתפוס ברגליה ובזרועותיה וללפות את הגבר, על מנת לאחוז בו ולהפסיק את תנועתו למנוחה משותפת אשר משחררת חסימות מבחינה רגשית ומזרימה חזרה את האנרגיה.

רמה שביעית: בשלב זה גוף האישה מתחמם מאוד, מאדים, דם זורם בגופה בצורה מהירה, הדופק עולה והיא נוגעת בבן זוגה במהירות בכל מקום בגופו על מנת להתקרר ולהתאזן.

רמה שמינית: משויכת לגוף ולשרירים. האישה נרגעת לחלוטין ומרפה את גופה, מזיזה את הלשון, מלקקת ונושכת ונוגעת בפטמות הגבר בכדי לשחרר ממנו אנרגיה מנקודות ההזנה הטבעיות שלו.

רמה תשיעית: נחשבת לרמה הגבוהה ביותר של האורגזמה הנשית. בנקודה זו הגוף כולו נמרץ ואז מתחיל להירגע במהירות. האישה רועדת, מתמוטטת כמעט לחלוטין, נכנעת לגבר באופן מוחלט, וכך מתחברת לרמותיו הרגשיות והם הופכים לאחד.

בנקודה הזו הגבר יכול להגיע לשלב בו הוא מגיע לאורגזמה שלו ולפלוט את הזרע. רצוי להחזיק אחד בשני למספר רגעים נוסף לאחר קיום יחסי המין.

המפתח להצלחה תלוי ביכולתו של הגבר לעכב את תהליך האורגזמה שלו עד שהוא מביא את האישה לכל שלבי האורגזמה על מנת להגשים את המעגל החשמלי ביניהם. אומנם זהו תהליך שדורש מאמץ משמעותי מצידו, אבל הגמול הוא אורגזמות שנמשכות למשך שעות שיכולות לחזק אותו ולהמריץ לו את האנרגיה.

לקיסרים בתקופה העתיקה היו למעלה מ-1,000 נשים ועוד 3,000 פילגשים והם הרגישו צורך לספק את כולן. ולכן תרגלו את המדיטציות המיניות והשימוש בצמחי מרפא כאורח חיים וזה היה חלק מסודם לאריכות ימים.

בפעם הבאה נגלה איך הגבר יכול להגיע למטרה הזו.

* בועז ישעיהו, מומחה ברפואה סינית מודרנית. הקים את מרפאת הקיסר הצהוב - לרפואה סינית, אנטי איג׳ינג ורפואה מונעת. כמו כן, השיק את ליין צמחי המרפא הסינים של הקיסר הצהוב כתחליפים לתרופות מערביות. לייעוץ אישי עם הקיסר הצהוב, טלפון: 03-5015106

>> בטור הקודם: איך יוצרים את התיאום המיני המושלם?