סמיפרדו פירות יער

שף ישראל אהרוני בגרסה שלו לקינוח האיטלקי הקלאסי, שהוא בין מוס לבין גלידה והוא באופן טבעי ללא גלוטן. הוא אמנם דורש קצת עבודה ותשומת לב אבל לגמרי שווה את זה.

למתכון סמיפרדו של אהרוני>

ארטיק פינה קולדה (צילום: ריטה גולדשטיין)
צילום: ריטה גולדשטיין

ארטיק פינה קולדה

הקוקטייל הקיצי הקלאסי הופך במתכון של ריטה גולדשטיין לארטיק מפתיע ומפנק במיוחד. הוא גם טבעוני ונטול גלוטן כמובן, ומכינים אותו הכי בקלות, ומחמישה רכיבים בלבד. אפשר להכין כמו במקור עם רום, או לוותר עליו לגרסה לא אלכוהולית שמתאימה גם לילדים.

למתכון ארטיק פינה קולדה של ריטה גולדשטיין>

שלגון דובדבנים (צילום: אנה ארונוב)
צילום: אנה ארונוב

שלגון דובדבנים

חשבתם ש-5 רכיבים זה מעט? בארטיק של אנה ארונוב יש 3 רכיבים בלבד, וכבר נגלה לכם שאחד מהם יוגרט. הוא הכי מהיר וקל להכנה, והוא מתאים גם לקטנטנים.

למתכון שלגון דובדבנים של אנה ארונוב>

שייק פירות של עומר מילר (צילום: עומר מילר)
צילום: עומר מילר

שייק פירות מושקע

לשייק פירות יש מקום של כבוד בקיץ הישראלי, והוא בא טוב בכל שעה ורגע ביום. המתכון של עומר מילר כולל מגוון פירות קיציים וגם טוויסט קטן של ליים ומייפל שיוצר טעמים מיוחדים. בדוק שתחזרו אליו שוב ושוב.

למתכון שייק של עומר מילר>

שייק אננס בננה  (צילום: רחלי קרוט)
צילום: רחלי קרוט

שייק טרופי מהיר

אם אתם בקטע של מינימליזם ובאמת לתקתק את השייק אז המתכון הזה של רחלי קרוט יהפוך לקבוע אצלכם במטבח, שלושה רכיבים בלי סיבוכים והמשקה המרענן אצלכם ביד.

למתכון שייק פירות של רחלי קרוט>

פרוזן יוגורט מנגו (צילום: תומר אומנסקי)
צילום: תומר אומנסקי

פרוזן יוגורט מנגו

אפילו יותר מהשייק, הפרוזן יוגורט הוא להיט בקרב הישראלים בקיץ, אבל אפשר ליהנות ממנו בקלות ביבת גם בלי מכונה מיוחדת. תומר אומנסקי הכין גרסה משלו למעדן הקיצי על בסיס מנגו, ואתם יכולים לשלב אילו פירות שמתחשק לכם.

למתכון פרוזן יוגורט של תומר אומנסקי>

סורבה מנגו (צילום: שיינא גרשוביץ)
צילום: שיינא גרשוביץ

סורבה מנגו

אם גם אתם אוהבים מנגו, אבל פחות בקטע של יוגורט ומעדיפים את הפינוק הקפוא שלהם טבעוני, זה המתכון בשבילכם – סורבה מנגו מהיר ופשוט להכנה מארבעה רכיבים בלבד של שיינא גרשוביץ.

למתכון סורבה מנגו של שיינא>

עוגת אבטיח (צילום: ירדן הראל)
צילום: ירדן הראל

עוגת אבטיח

עזבו אתכם מלהקפיא ולטחון, הרי המלך האמיתי של הקיץ הוא האבטיח, והוא הכי טעים כמו שהוא. אבל אם נמאס לכם מהשילוב עם הבולגרית, ואתם מחפשים רעיון להגשה מיוחד קבלו את המתכון של ירדן הראל ל"עוגת אבטיח"

למתכון עוגת אבטיח של ירדן הראל>