הסטארט אפ השוודי, Raging Pig שם לו למטרה לעודד אנשים לנטוש את צריכת הבשר, ואת צריכת בשר החזיר בפרט. אך מה שהתחיל כחברת מזון שמציעה תבלינים טבעוניים בטעם בייקון ומשתמשת בסרטונים משעשעים כדי לגייס תמיכה כספית במימון המונים, קיבל לאחרונה טוויסט מפתיע, כשהחברה הצהירה שמצאה דרך לגמול את הצרכים מממה שהם מגדירים ההתמכרות לאכילת בשר.

החברה פיתחה יחד עם אנה מאג' ולנדר, מטפלת בהיפנוזה, תכנית אודיו בת 3 פרקים ששמה G.O.M.H – ראשי תיבות של “Get Off Meat Hypnosis”, 'להיפטר מבשר בהיפנוזה' בתרגום חופשי.  התכנית, זמינה להאזנה באפל פודקאסט ובספוטיפיי ומתוארת שם כ-"תכנית היפנוזה המודרכת הראשונה בעולם שעוזרת לך להירפא מהתמכרות לבשר". עוד נכתב כי זוהי תכנית משנת חיים, שלא רק תעזור לכם להפסיק לצרוך בשר אלא גם תהפוך אתכם לבני אדם חומלים יותר.

מי שמציץ בעמוד האינסטגרם של החברה, או צופה בסרטונים ההומריסטיים והפרסומים יוצאי הדופן שלה, אמנם עשוי לטעות ולחשוב שמדובר בלא יותר מהלצה. אבל מתברר כי למרות הווייב המשונה, הכוונה שמאחורי התכנית אמיתית לחלוטין ובחברה מאמינים שהיא תצליח לחולל שינוי. "לאנשים יש סיבות או תירוצים שונים לאכילת בשר, וחשיבה הגיונית לרוב לא מספיקה כדי להרפות מההרגל לכל החיים. יש הרבה קשרים תת מודעים שצריך לשבור לפני שניתן לקבל החלטה מושכלת ומודעת" מסביר אריק קלדרון, מייסד שותף של Raging Pig, "בעזרת  G.O.M.H אנחנו רוצים להקל על התהליך, בלי לשחק במשחק האשמה. ולמרבה המזל, נראה שזה עובד".

"היפנוזה היא, למעשה, כלי רב עוצמה ליצירת השפעות ארוכות טווח על האופן בו אנו תופסים את העולם ובכך פועלים בחיינו שלנו", אמרה ולנדר, שמנחה את התכנית היא כאמור מטפלת בהיפנוזה וגם הפכה לטבעונית בעצמה בעקבות כך, "ראיתי אנשים מקבלים החלטות שמשנות חיים ופותרים אי הבנות משמעותיות קודמות או אמונות פוגעות במהלך מפגשי היפנוזה".