הזמרת ליזו פרצה לחיינו בערך לפני שנתיים, והפכה במהרה לאחת הכוכבות הכי גדולות, במוזיקה ובכלל. בחשבון הטיקטוק שלה שמונה כ-12.9 מליון עוקבים, היא מעלה סרטונים החושפים חלקים שונים בחייה, בין השאר את הרגלי התזונה שלה, שממש לא משאירים את הגולשים אדישים.

ליזו, שהכריזה ביוני 2020 על המעבר לטבעונות, תחגוג בקרוב שנה לתזונה המבוססת על הצומח ומרבה לשתף את עוקביה במתכונים שהיא מכינה ובארוחות שהיא אוכלת. סרטון שהעלתה לפני כשבועיים, ובו חשפה הזמרת מה היא אוכלת ביום, הצליח לעלות לכותרות בלא מעט אתרים בעולם, וגרף עד כה 2.9 מליון צפיות ומאות אלפי לייקים.

@lizzo

Rice cake video coming up next hooooozeeee ❤️

♬ Food - Densky9

אז מה ליזו אוכלת ביום? לפי הסרטון המדובר, ארוחת הבוקר שלה כוללת דייסת אורז עם מקושקשת (מתחליף ביצה) וקציצות עדשים; ארוחת הצוהריים שלה היא סלט קייל; בין הארוחות היא מנשנשת שוקולד; ולארוחת הערב, הכינה עוגות אורז עם רוטב גזר, פטריות וגבינת מוצרלה טבעונית. עוד הדגישה הכוכבת כי היא מקפידה על שתייה מרובה מאוד במהלך היום – כארבעה ליטרים של מים.

הסרטון זכה לאלפי תגובות, רובן חיוביות ומפרגנות, ובעוד חלק מהגולשים תהו האם באמת מדובר באוכל טבעוני, או התפלאו לגלות שליזו טבעונית, רוב המגיבים דווקא רבים ביקשו את המתכונים, ואף הציעו תכנית בישול בכיכובה של הזמרת.

לאור ההתלהבות מהסרטון, המשיכה ליזו להעלות סרטונים עם מתכונים למנות הטבעוניות שהיא אוכלת, ביניהם לעוגות האורז שכיכבו בסרטון, לפיצה טבעונית, וכן היתה גם גרסה טבעונית משלה לטרנד הפסטה-פטה שהגיעה ל-1.7 מליון צפיות.

@lizzo

I FINALLY made *the* pasta

♬ Fallin' in a Garden - LLusion

 

@lizzo

Cheezy “chicken” Arugula Vegan pizza asmr

♬ original sound - lizzo

אתרים וגופים רבים שתומכים בטבעונות שיתפו בימים האחרונים את המתכונים של הכוכבת ושיבחו אותה על ההסברה הטבעונית המדהימה שהיא עושה למליוני עוקביה, ולנו נותר רק להצטרף.

באפליקציית איזי ריכזו את כל המקומות שטבעונים חייבים להכיר: