בילי אייליש, בת 19 ואחת הכוכבות הגדולות של התקופה, הופיעה השבוע על שער מגזין ווג הבריטי, בלוק חדש שגרר לא מעט תגובות. אך בנוסף ללוק החדש והמפתיע, לזמרת זוכרת הגראמי יש גם לא מעט מה לומר, ואנחנו לגמרי חושבים ששווה לכם להקשיב.

במקביל לפרסום הראיון במגזין, עלה בערוץ היוטיוב BRITISH VOGUE גם פרק חדש של סדרת הרשת של המגזין, ‘Ask a Legend’, במסגרתו צולמה אייליש כשהיא משיבה לשאלות שהגיעו אליה מכמה מהכוכבים הגדולים ביותר. במסגרת התכנית, הזמרת קיבלה שאלות מ-22 סלבס מתחומים שונים, ביניהם ג'סטין ביבר וגם אשתו היילי, האלי ברי שביקשה טיפים לכתיבת שירים עבור הבת שלה, אבריל לווין ששאלה את בילי על מטרותיה העתידיות והשחקנית מליסה מקארתי ששאלה אותה על הסטייל הייחודי שלה.

השאלות השונות, חלקן מצחיקות וחלקן מרגשות, הצליחו לחשוף צדדים שונים באישיותיה של אייליש, ואפילו סיפקו כמה תגליות חדשות, כמו למשל העובדה שהזמרת בדיוק יצאה לראשונה בחייה לדייט. אך שאלה אחת והתשובה של בילי אליה הצליחו לתפוס את תשומת ליבנו יותר מכל ואפילו לרגש אותנו, שאלה שהגיעה מהשחקן אורלנדו בלום ועסקה דווקא בבחירה התזונתית של הזמרת.

בלום שיתף כי התזונה שלו מבוססת ב-90 אחוז על מזון מן הצומח, וביקש לדעת מה הן הסיבות שגרמו לאייליש להיות טבעונית. "אני טבעונית כבר 7 שנים, למדתי על תעשיית החלב, ועל תעשיית הבשר", השיבה אייליש, "ברגע שאתה יודע את הדברים האלה ורואה אותם זה ממש קשה לחזור אחורה. ועכשיו, אפילו שיש לי הרבה חברים שאוכלים בשר וחלב, ואני לא רוצה להגיד לאף אחד אחר מה לעשות, אני פשוט לא יכולה להמשיך בחיי כשאני יודעת מה קורה בעולם בעלי החיים ולא לעשות עם זה כלום".

View this post on Instagram

A post shared by The Vegan's Advocate (@thevegansadvocate)

אייליש גדלה כצמחונית, ולכן מעולם לא אכלה בשר, כאמור לפני 7 שנים היא וויתרה גם על מוצרי חלב והפכה לטבעונית. לאורך כל שנות פעילותה כזמרת היא מרבה לדבר על הבחירה ולפעול להעלאת המודעות לסבלם של בעלי החיים בתעשיית הבשר ובתעשיית החלב, כמו גם לשמירה על הסביבה ולמאבק במשבר האקלים.

 

View this post on Instagram

A post shared by Vegan Friendly (@vegan_friendly)