מיכל סלומון, שבעלה אלעד ז"ל נרצח בפיגוע בחלמיש לפני שנתיים וחצי, חגגה אתמול (שלישי) בר מצווה לבן הבכור שלה ושל אלעד, אבינעם. סולומון בחרה לכתוב פוסט מרגש שבו סיפרה על האירוע השמח שהיה, למרות העצב שנוצר בעקבות הטרגדיה הנוראה שפקדה את המשפחה. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"בר מצווה ליתום. איזה עצוב זה נשמע, אה? נער קטן, עצוב, מבט קודר, דמעה יורדת על הלחי....אז זהו שלא. אתמול חגגנו בר מצווה לבננו בכורנו, אבינעם היקר. בננו. של אלעד ושלי. אומנם אלעד לא עלי אדמות אבל עדיין נוכח וחי בתוכנו - ובמילה אחת היה אירוע... שמח!! בשתי מילים - שמח ומדהים!! ואפשר לתאר את זה בעוד הרבה. אבל היה פשוט טוב!", כתבה מיכל בעמוד הפייסבוק שלה. 

"אנשים חייבים להבין". משפחת סלומון (צילום: באדיבות המשפחה)
אלעד סלומון ז"ל ובני משפחתו | צילום: באדיבות המשפחה"נכון, מעבר לתזכורת היומיומית (טוב, שעה שעתית) שאלעד לא איתנו, האירועים באים ושמים זרקור על החוסר. אבל גם ברגעים האלה אני מזכירה לעצמי שבורכתי בהרבה דברים טובים בחיים המורכבים האלה. זכיתי ב-13 שנים מיוחדות עם אלעד. זכינו להביא יחד 5 ילדים מדהימים. זכינו לחיות חיים שמחים ומלאים. זכיתי במשפחה תומכת וחונקת מאהבה. זכיתי בחברים מדהימים שתמיד כאן לעזרה". 

"ובזכות גבורתו של אלעד..... אנחנו פה להמשיך את השמחה שכל כך איפיינה אותו. אז השמחה מהולה בעצב, אבל אני בוחרת בשמחה!", סיכמה. 

בני משפחת סלומון שנרצחו בפיגוע בחלמיש
הנרצחים בפיגוע בחלמיש | צילום:

הפיגוע התרחש בליל שבת, 21 ביולי 2017. מחבל פלסטיני בן 19 חדר ליישוב חלמיש כשהוא חמוש בסכין, רצח את אב המשפחה יוסי סלומון ז"ל, את בעלה של מיכל, אלעד סלומון ז"ל, ואת אחותו חיה ז"ל. אם המשפחה, טובה, נפצעה קשה.