שכחו תיק במונית – ובתוכו עשרות אלפי שקלים במזומן: נהג המונית משה ברקת כבר נתקל בחפצים רבים שנשכחו במונית שלו לאורך השנים, אך ביום שישי האחרון גם הוא הופתע לגלות בחלק האחורי של רכבו תיק שחור ובו כ-60 אלף שקלים בשטרות של דולרים. ברקת מיהר לנסות ולאתר את בעלי הכסף ובסופו של דבר גם הצליח, "החזרתי את הכסף בלב שלם".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

ביום שישי האחרון קיבל נהג המונית משה ברקת הזמנה לנסיעה מהעיר בת ים, ואסף אישה מבוגרת על כיסא גלגלים עם זוג צעירים שביקשו להגיע לבית החולים איכילוב. לאחר שהוריד את השלושה המשיך לאורך היום בשגרת עבודתו, רק בסוף יום העבודה הבחין הנהג ברקת בתיק שחור שהיה במושב האחורי ברכב.

"תמיד שוכחים אצלי במונית דברים", סיפר ברקת שלא הופתע למצוא חפץ נוסף שנשכח במונית שלו. אך מה שהוא ראה בתוך אותו התיק הפתיע אותו מאוד –חבילה מסודרת של דולרים על סך כ-60 אלף שקלים. "הייתי בהלם, שוכחים אצלי בדרך כלל פלאפונים, כסף קטן, אך סכומים כאלו?! הייתי בשוק זה כמעט 60 אלף שקל".

משה מיהר להתקשר לאשתו וניסה לשחזר בעזרתה למי מהנוסעים שייך הכסף הרב. לבסוף הצליח לאתר את האנשים להם היה שייך התיק ובתוכו הכסף. "האמת שזה מצחיק, הם לא התרגשו כל כך לקבל את כל הכסף חזרה", מספר משה: "הם סיפרו לי שהכסף היה מיועד לטיפולים באיכילוב, חשבתי שהם יבכו מהתרגשות אבל זה לא קרה".

"אני בן אדם מאמין. הכסף לא שלי, והחזרתי אותו בלב שלם", הוסיף משה שרצה להעביר מסר על כל נהגי המוניות בישראל: "אי אפשר לעשות הכללות, נהגי המוניות הם אנשים ישרים".

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il