מאז שקובי תומאס בן ה-23 אובחן עם אוטיזם בילדותו, הוא לא מדבר. זה הקשה עליו לסיים את לימודי התיכון שלו ולמצוא עבודה, אבל זה מעולם לא עצר בעדו מלהביע את החיבה שלו לדבר האהוב עליו ביותר – להתנדנד על נדנדות. אימו ג'ניפר תומאס, שאיתה הוא מתגורר בנוקסוויל, טנסי, מספרת שהוא מתייצב בגן השעשועים המקומי מדי יום: "הוא יוצא לשם בין חמש לעשר פעמים ביום, בבוקר ובלילה, בשמש ובגשם, ברגע שהוא יורד מהנדנדות הוא מיד נרגע", היא אומרת.


אבל הילד שאהב להתנדנד על הנדנדות גדל עם השנים להיות ענק ידידותי בגובה של לא פחות מ-2.1 מטר, ואימו הייתה מבועתת כשהתחילה להבחין בפציעות שנותרו על רגליו שהתנגשו בקרקע לאחר שניסה להתנדנד על הנדנדות בגן השעשועים, שכבר מזמן הפכו להיות קטנות מדי בשבילו.

תומאס, שידעה עד חשובות הנדנדות לבנה, החלה לחפש פתרון. היא פנתה לקבלנים מקומיים שונים בתקווה לאתר מישהו שיהיה מוכן נדנדה חדשה בגודל מתאים, אבל קיבלה בתשובה סירובים שוב ושוב.

עד שיום אחד הגיעה תשובה חיובית. רגע לפני חג המולד היא עשתה ניסיון נואש אחרון ופנתה לחברת Mr. Handyman, ונדהמה לקבל תגובה מלאת חמלה מהבעלים, אלן אליסון. לא רק שהוא התגייס מיד למשימה – הוא גם החליט לבנות אותה ללא תשלום. "הוא הגיע אלינו והביא איתו מהנדס כדי לעזור לו לעצב נדנדה מיוחדת לגודל של קובי, והם מיד התחילו לעבוד", סיפרה בהתרגשות תומאס ל-WBR.

"ראינו כמה הוא אוהב להתנדנד ואיך זה עוזר לו נפשית ופיזית, ופשוט התרגשנו לתת בחזרה למישהו", סיפר אליסון, וכך הם עשו: אחרי תכנון ועיצוב מדוקדק הם בנו בחצר האחורית של קובי ואימו נדנדה יחידה מסוגה, וגדולה במיוחד.

"הם גרמו לזה לקרות כל כך מהר, זה היה מדהים. הוא פשוט החזיר לי את האמונה", סיפרה תומאס, "בכל פעם שאני מסתכלת על הנדנדה אני עדיין נדהמת".