כתובות אש, עלי ורדים פזורים, זריחות ושקיעות – בטח כבר יצא לכם לשמוע על אינספור דרכים רומנטיות להציע נישואים. אבל אין ספק שגו'אל בות' התעלה על כולן כשהחליט להציע לחברתו נישואים עם הדבר הכי מתוק שראינו – אחרי טבעת יהלום.

לפני כשבועיים הגיעה קיידי לאטימר בת ה-28, חברתו של גו'אל (30) מזה שלוש שנים, לדגמן ביחד איתו בפארק הלאומי גליישר במונטנה עבור כמה צלמים מקומיים שביקשו מהם להצטלם. היא הייתה בטוחה שזה עומד להיות יום צילומים רגיל, וכשהשמש החלה לרדת על אגם באומן שבפארק זה נראה לה כמו רקע מצוין לתמונות, אבל השקיעה היפהפייה עמדה להיות התפאורה המושלמת לרגע מרגש בהרבה.

 

מאחורי קיידי הופיע לפתע גו'אל, והוא לא היה לבד – בידיו הוא החזיק גורת גולדן רטריבר קטנטנה. "הייתי ממש מופתעת לראות אותו, והשאלה הראשונה שלי הייתה – מי זאת?", מספרת קיידי, "כשהוא ענה לי שזו הכלבה החדשה שלנו לא האמנתי לו, כי הוא כזה שטותניק. אבל אז הוא פשוט מסר לי אותה".

 

קיידי, שלא ממש הבינה מה קורה, בדקה את תג השם שעל הגורה הקטנה, וראתה את שמה רשום שם. "בהתחלה חשבתי שהוא קרא לה על שמי", היא מספרת, "אבל אז הסתכלתי קצת יותר מקרוב, ומתחת לשם שלי היה כתוב: התינשאי לי?". כשהיא הרימה את עיניה, היא ראתה מולה את גו'אל כורע על ברך אחת עם טבעת בידו. "זה היה פשוט מדהים", היא אומרת.

"קיידי היא כל כך מיוחדת, ורציתי לעשות בשבילה משהו מיוחד שהיא לא תשכח", אומר גו'אל, שאימץ לפני 3 שנים את הכלב שלו ג'קסון, ותכנן לאמץ כלב נוסף כבר זמן מה. כשהחליט להציע נישואים לקיידי, הוא חשב שזה הזמן המושלם לשלב בין שני הדברים.

"הצלמים ביקשו ממני לדגמן להם בעבר, וגם קיידי דיגמנה קצת פעם, אז פניתי אליהם ושאלתי אם הם יהיו מוכנים לבקש מאיתנו לעשות צילומי זוגות כדי שיהיה לי תירוץ להביא אותה, והם הסכימו", מספר ג'ואל, "קיידי לא ידעה שהכל היה מתוכנן מראש. עבדתי על זה כמה חודשים, והיא לא עלתה על זה".

"לא היה לי מושג שהלילה הזה עומד להפוך לאחד הלילות הכי חשובים בחיים שלי, ושאני אצא מהיום הזה עם גורה וטבעת יהלום", אומרת קיידי הנרגשת, שביחד עם ארוסה הטרי החליטה לקרוא לגורה המתוקה Bowie, על שם אגם באומן (Bowman Lake) שלידו הוא הציע לה נישואים.